وسایل لازم برای دکوراسیون منزل

تجهیز یک خانه با وسایل لازم برای دکوراسیون منزل می تواند فرایندی خسته کننده باشد. در جهان امروز هزاران وسیله برای پر کردن فضای خانه وجود دارد. از وسایل تخصصی آشپزخانه تا طرح های پایان ناپذیر کوسن ها، و دانستن اینکه چه چیزهایی جزو مهمترین وسایل لازم برای دکوراسیون منزل هستند را مشکل می کند.

ما در ادامه لیستی شش موردی از مهمترین وسایل لازم برای دکوراسیون منزل که فکر می کنیم مورد نیاز خانه است را ارائه می دهیم. آنها به درد یک هدف کاربردی می خورند و در عین حال به خانه شما سبک، آسایش و شخصیت می دهند. با این شش چیز در خانه تان، شما هم سبک صحیح و هم بزرگترین فضا را در خانه دارید.آرامش اعضای خانواده در منزل دکوراتیو

تشک راحت از مهمترین وسایل دکوراسیون منزل است

ما حدود یک سوم از عمر خود را در خواب می گذرانیم، و در نتیجه سخت است بخواهیم ثابت کنیم چیزی از وسایل دکوراسیون منزل وجود دارد که ذره ای مهمتر از تشکی باشد که ما هر شب بر روی آن می خوابیم.

خوشبختانه لازم نیست شما زمان زیادی را برای انتخاب تشکی قرار دهید که هم متناسب با نیاز خواب شما باشد و هم متناسب با بودجه تان. شروع کنید به کمی تحقیق و از یک نمایشگاه بازدید کنید و چند تشک را امتحان کنید و ببینید که کدام متناسب با استایل بدن شما و عادات خواب شما است و بهترین را انتخاب کنید. اگر شما تصمیم دارید یک تشک فومی بگیرید، شرکت هایی هستند که روند تعویض تشک کهنه با نو را ساده می کنند

تشک راحت از مهمترین وسایل منزل

تختخواب و تشک راحت برای خواب مناسب

تخت شما مکانی است که شما بعد از یک روز سخت و طولانی در محل کار، بر روی آن استراحت می کنید. تشک دوست داشتنی تان شما را به خواب بهتر سوق می دهد؛ هیچ چیز به اندازه خواب راحت با زندگی شاد و سالم شما در ارتباط نیست.

قاب عکس روی دیوار از وسایل دکوراسیون منزل

کارهای هنری جزئی از دکوراسیون منزل هستند

دکوراسیون منزل با آثار هنری بر روی دیوارها

بنظر طراحان دکوراسیون منزل، هر خانه ای باید تعدادی آثار هنری داشته باشد. این بخشی از طراحی داخلی است که می توانید آن را در انتهای لیست اولویت قرار دهید. آثار هنری می تواند کارهای برجسته هنری باشد و یا بطور گزینشی هرچه مد نظرتان باشد.

طراحان داخلی به شما خواهند گفت که هنر اختیاری نیست؛ خوشبختانه گزینه های نامحدودی وجود دارد برای اینکه شما آنها را انتخاب کنید تا در خانه تان به نمایش گذاشته شود. قطعه ای که با شما صحبت کند، چه شما را به یاد مکانی بیاندازد که در آن بوده اید، یا کار هنری خودتان، یا تنها رنگ و خطوطی که شما را شاد می کند لازم نیست قطعه گرانی باشد، تنها چیزی باشد که سبک و سیاق شما را به نمایش بگذارد.

هنر چیزی است که ماندگار است و بیانگر شخصیت خانه و شخصیت خود شماست. برای انتخاب آنچه که مناسب خانه شماست، زمان بگذارید و قبل از خرید کردن، به جایی که می خواهید آن را آویزان کنید هم فکر کنید.

اتاق نشیمن تزئین شده با گلدان

نقش گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون منزل

گیاهان سبز از وسایل دکوراسیون منزل

یک گیاه قطعا یکی از مهمترین وسایل دکوراسیون منزل است که هر کسی باید آن را داشته باشد؛ حتی اگر یک گلدان سبز کوچک هم باشد به آن احتیاج دارید و تنها برای زیبایی نیست.

گیاهان نه تنها کمی تجلی طبیعت و مواد آلی را در خانه شما به همراه دارند، بلکه آنها تا حد زیادی کیفیت هوای منزل شما را افزایش می دهند. چندین نمونه مختلف از گیاهان خانگی وجود دارند که برای رشد در داخل منزل به مراقبت کمی نیاز دارند، و با از بین بردن سموم مضر از هوای خانه، مزایای بسیاری را تامین می کنند. ما لیستی از گیاهان تصفیه کننده هوا داریم که ایده خوبی برای شروع به شما می دهند.

از دید طراحان دکوراسیون منزل ممکن است شما بخواهید چیزی کمی بلندتر از اکثر گیاهان کوچک خانگی انتخاب کنید چنانکه آن گیاه تبدیل به یک نقطه کانونی در اتاق بشود. نخل های گلدانی برای اینکار عالی هستند، همانطور که گلدان های آویز پیچک انگلیسی که بطور پراکنده در همه جا رشد می کنند، می توانند نقطه کانونی شوند.

قفسه ظروف آشپزخانه

ظروف آشپزخانه وسایل لازم در دکوراسیون منزل هستند

دکوراسیون منزل با سرویس ظروف یک دست و زیبا

سخت است که بخواهیم برای مهم نبودن ظروف دلیل بیاوریم زیرا آنها از جمله وسایل لازم برای دکوراسیون منزل هستند که ما روزانه از آنها استفاده می کنیم.

در نسل های گذشته، و شاید هنوز هم در زندگی شخصی تان، سرویس های بشقاب جداگانه برای استفاده روزانه وجود داشتند و سرویس بشقاب های خوب تر برای مناسبت های رسمی و پذیرایی دورهمی ها. هرچند ما فکر می کنیم که ظروف و بشقاب هایی که هر روز استفاده می کنیم نباید محکوم به استفاده کسل کننده و غیر لذت بخش بشوند.

برای خودتان یک سرویس زیبا از ظروفی فراهم کنید که شما را برای پخت و پز و غذا خوردن و به نمایش گذاشتن به هیجان می آورند. چه یک سرویس چینی ساده انتخاب کنید و یا یک سرویس سرامیکی دم دستی. سرویس لوازم آشپزخانه ای را انتخاب کنید که با سبک منزل تان و نیز سبک غذا خوردن تان ترکیب شود. آیا بیشتر سوپ و غلات و حبوبات مصرف می کنید؟ آنها را در کاسه هایی که انتخاب می کنید قرار دهید. آیا در حال رژیم گرفتن هستید؟ بسمت انتخاب بشقاب های کوچکتر بروید.

پرده های بلند برای پنجره های کوتاه

استفاده از پرده در دکوراسیون منزل

پرده های پنجره از وسایل دکوراسیون منزل

بر کسی پوشیده نیست که ما دوست داریم تا جای ممکن نور طبیعی بیشتری در منزل مان بدست بیاوریم. بنابراین همانطور که ممکن است شما از خورشید درخشان در قاب بزرگ پنجره منزل لذت ببرید، زمان هایی هم وجود دارد که کشیدن پرده ها و ایجاد پوشش، دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. این تنها یکی از دلایلی است که چرا یک خانه به پوششی برای پنجره نیاز دارد.

گذشته از کشیدن پرده به منظور حفظ حریم خصوصی، مزایای دیگری هم برای داشتن پرده پنجره وجود دارد. این مزایا شامل کنترل میزان نور در منزل شماست و اضافه کردن یک عایق برای منزل تان، که باعث کاهش هزینه های انرژی در طول سال می شود.

شما می توانید یک پرده ساده انتخاب کنید یا انواع مختلفی را ترکیب کنید تا ظاهر مطلوب تان را ایجاد کند. در نهایت داشتن پرده پنجره، دکوراسیون منزل را تغییر می دهد؛ اضافه کردن سبک و سلیقه.

حمام دنج و راحت از دکوراسیون منزل

وجود گوشه ای دنج و راحت در منزل

گوشه ای آرام و دنج برای خودتان

این یک ضرب المثل است که در زندگی سعادت و خوشی در کنار استرس و سختی است.

از یک برنامه کاری شلوغ تا یک برنامه منزل شلوغ، روزها براحتی می گذرند تا در هم غرق شوند، و ساعات روز هرگز به نظر کافی نیستند. با تمام شلوغی ذهن، هر خانه ای به گوشه ای دنج نیاز دارد.

برای دوستداران کتاب، یک گوشه دنج مانند نقطه ای ساکت و آرام می تواند برای کتاب خواندن بدرد بخورد. یک صندلی بزرگ چرمی راحت، نور مطالعه، یک گل میز برای نگهداشتن نوشیدنی منتخب تان، دستور العمل تمدد اعصاب تان را کامل می کند.

حمام نیز فضای مناسبی برای ایجاد فضایی آرام و آرامش بخش است. با یک وان، تعدادی شمع روشن، استفاده از دیمر(تارکننده های) چراغ، شما می توانید یک مدل آبگرم برای پایان روزتان ایجاد کنید.

چه چیزهای را شما برای یک خانه لازم میدانید؟ کدام یک از موارد لیست بالا را شما ندارید؟ ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم چه در شبکه های اجتماعی و چه در بخش نظرات زیر.

برداشت و ترجمه از Freshome

تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

تاریخ : 1396 / 04 / 05
دسته :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839