سی ایده برای دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سفید

امروزه دکوراسیون آشپزخانه و اعمال تغییرات در آشپزخانه، یکی از رایج ترین روش های بازسازی و نوسازی خانه ها به حساب می آید علاوه برآن، تغییراتی از این دست می تواند تاثیر قابل توجهی بر ارزش فروش داشته باشد.

انجام صحیح تغییرات در  دکوراسیون آشپزخانه بسیار مهم است زیرا آمار نشان می دهد صاحب خانه ها به طور میانگین ده ها هزار دلار برای انجام این پروژه خرج می کنند. پس شما چگونه آن را انجام می دهید؟ ما سی ایده برای دکوراسیون آشپزخانه با تم سفید را برای آسان کردن فرایند طراحی در اینجا جمع آوری کرده ایم.

برای ایجاد فضایی دوست داشتنی بر اساس سلیقه خودتان  لازم است هزینه زیادی را برای تغییر دکوراسیون صرف کنید، اما در صورتیکه برای فروش برنامه ریزی می کنید برای اطمینان از بازگشت سرمایه و کسب سود بیشتر بایستی به نکات ویژه ای در طراحی دکوراسیون فضای مورد نظر دقت نمایید.

جزيره سفيد در آشپزخانه سفيد در دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه با جزیره سفید با سینک خانه روستایی

انجام صحیح تغییرات در  دکوراسیون آشپزخانه بسیار مهم است زیرا آمار نشان می دهد صاحب خانه ها به طور میانگین ده ها هزار دلار برای انجام این پروژه خرج می کنند. پس شما چگونه آن را انجام می دهید؟ ما سی ایده برای دکوراسیون آشپزخانه با تم سفید را برای آسان کردن فرایند طراحی در اینجا جمع آوری کرده ایم.

برای ایجاد فضایی دوست داشتنی بر اساس سلیقه خودتان  لازم است هزینه زیادی را برای تغییر دکوراسیون صرف کنید، اما در صورتیکه برای فروش برنامه ریزی می کنید برای اطمینان از بازگشت سرمایه و کسب سود بیشتر بایستی به نکات ویژه ای در طراحی دکوراسیون فضای مورد نظر دقت نمایید.

امروزه خریداران خانه ها با دیدن آشپزخانه های سنتی از خرید منصرف می شوند و به دنبال دکوراسیون آشپزخانه مدرن مانند کانترهای گرانیتی و وسایل به روز هستند. این چیزها هم می تواند در رنگ سفید اجرا شود و هم مطابق با «انجمن حمام و آشپزخانه»، رنگ سفید و رنگ با تم سفید محبوب ترین طرح رنگ برای این فضاها هستند. طراحی های خودتان را با ایجاد فضای تمام سفیدی که روشن و شاد و زیبا و دل انگیز است، راحت تر کنید.

همچنین استفاده از رنگ سفید در یک آشپزخانه کوچک، فضا را روشن تر و بزرگ تر جلوه می دهد، به خصوص زمانی که فضای شما به روشنایی طبیعی دسترسی ندارد. ممکن است  استفاده از رنگ سفید در آشپزخانه با سلیقه برخی از افراد مطابقت نداشته باشد و یا رنگ سفید به برخی از افراد حس بی روح بودن فضا را منتقل کند. در این صورت شما می توانید با استفاده از رنگ های مختلف، تجهیزات روشنایی، مبلمان آشپزخانه و کابینت ها فضایی با عمق ایجاد نموده تا آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد.

در ادامه سی طرح متفاوت برای آشپزخانه سفید ارائه داده ایم از وسایل آشپزخانه تا کابینت ها.

استفاده از کانترهای سفید در دکوراسیون آشپزخانه

رگه هاي نارنجي در آشپزخانه سفيد

آشپزخانه سفید با رگه هایی از رنگ نارنجی

برای داشتن کانتر سفید رنگ در آشپزخانه می توانید از اجناس مختلفی استفاده کنید.

استفاده از سنگ مرمر سفید در دکوراسیون آشپزخانه

سنگ مرمر سفید جذاب و کلاسیک است و ظاهر پررگه ی طبیعی آن، بر کیفیتش می افزاید. سنگ مرمر سفید از گزینه های دیگر، گران تر است و هزینه تعمیر و نگهداری آن بالاتر است. شما باید لکه ها را فورا پاک کنید، و از قرار دادن مرتب تابه ی داغ یا مواد ساینده بر روی سطح و درز آن اجتناب کنید.

استفاده از سنگ گرانیت سفید در دکوراسیون آشپزخانه

سنگ گرانیت سفید نسبت به سنگ مرمر هزینه های نگهداری کمتری دارد ( درزگیری آن سالی یکبار است و پاک کردن لکه ها خیلی سریع تر) و در عین حال باز هم یک دید کلاسیک را ارائه می دهد.

استفاده از سنگ کوارتز سفید در دکوراسیون آشپزخانه

سنگ کوارتز سفید مهندسی شده، با دوام و غیر متخلخل است، بنابراین بهداشتی تر است و در مقابل لکه ها، خراش و خوردگی مقاومت می کند.

دکوراسیون آشپزخانه با بتن سفید

بتن سفید می تواند آن سفید خالص را ارائه دهد و همچنین به شکل باور نکردنی بادوام است.

جنس های گلاس سفید

های گلاس سفید می تواند گران باشد اما علاوه بر براق و روشن بودن، غیر متخلخل نیز هست و شاید بهداشتی ترین گزینه. اگر بودجه دارید، ورقه های امروزی هرچند گران تر از گرانیت و مرمر هستند در عوض در برابر خراش و ورقه شدن مقاوم تر نیز هستند.

استفاده از سینک های سفید در دکوراسیون آشپزخانه

طراحي دکوراسيون آشپزخانه سينک سفيد دو قلو

دکوراسیون آشپزخانه با سینک سفید دوقلو

سینک سفید برای مدت ها از اجزای اصلی حمام بوده است و همین نگاه کلاسیک است که زمان استفاده آن در آشپزخانه به معنی وجود وان در آشپزخانه است. خواه شما یک سینک کلاسیک سفید را انتخاب کنید یا یک قطعه معمول تر مانند سینک خانه روستایی. اگر معمولا سینک تان نامرتب و آلوده است (ظرف ها و قابلمه ها را به اطراف می اندازید) پس ممکن است سینک استیل ضد زنگ انتخاب بهتری باشد. برای سینک های سفید، سرامیک ممکن است بهترین گزینه باشد. ماده ای که در برابر خراش، لکه شدن و ورقه شدن مقام است و به سادگی تمیز می شود (فقط با آب و صابون). آهن با روکش لعابی-سرامیکی گزینه خوب دیگری برای سینک سفید بادوام است، اما سنگین وزن تر بوده و باید مطمئن شوید که کابینت توانایی تحمل وزن آن را دارد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه با جزایر سفید

آشپزخانه اي با پنجره هاي بزرگ

آشپزخانه سفید با پنجره یو پی وی سی بزرگ

جزیره آشپزخانه اغلب یک صفحه بزرگ از کانتر را نشان می دهد، بنابراین از آن می توان بخصوص برای روشن کردن فضا استفاده کرد یا بعنوان جزء اضافه ای که خصیصه رنگ سفید را در فضا کامل می کند. می توانید برای جزیره جنسی متفاوت با جنس کانترها استفاده کنید و با این کار اصل تضاد را که یکی از اصول طراحی داخلی است، بکار ببرید. به احتمال زیاد جزیره جایی خواهد بود که مقدمات زیادی از غذا و پذیرایی  در آنجا صورت می گیرد، پس تصمیم گیری درباره جنس و چگونگی نگهداری و تمیز کردن آن، به چگونگی برنامه ریزی شما برای استفاده از جزیره آشپزخانه بستگی دارد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه با کابینت های سفید

طراحي دکوراسيون آشپزخانه جزيره با سينک سفيد

جزيره سفید با سينک

کابینت های آشپزخانه تاثیر بالایی بر عناصر طراحی دارند زیرا آنها نمای بیرونی دارند (برخلاف کانترهای مسطح) و بسیاری از وسایل موجود در فضا بر روی آن قرار می گیرند. بر طبق مقررات انجمن حمام و آشپزخانه (KBA)، کابینت ها از یک سوم تا نیمی از هزینه بازسازی آشپزخانه را دربرمی گیرند. KBA همچنین گزارش داده که در میان رنگ کابینت ها، رنگ سفید محبوب ترین گزینه است. با انتخاب دستگیره کابینت ها و دیگر ابزار، یک سلیقه شخصی دیگر به دکوراسیون اضافه می کنید. آنها به سادگی می توانند عوض شوند و رگه هایی از رنگ متضاد بر روی مجموعه کابینت سفید خواهند بود.

وسایل سفید در دکوراسیون آشپزخانه

طراحي دکوراسیون آشپزخانه يخچال و اجاق گاز سفيد

يخچال و اجاق گاز سفید

رنگ سیلور به جای وسایل سفید کلاسیک که به نظر قدیمی می آمدند ، یک انتخاب شیک برای آشپزخانه های جدید است. هرچند امروزه تصوراینکه وسایل سیلور سریع از مد بیافتند، در یک مطالعه در سال 2010، برخی کارشناسان آشپزخانه گفته بودند که سلطنت رنگ سیلور رو به پایان است و سوال این است که چه چیزی جایگزین آن خواهد شد؟ احتمالا وسایل سفید به روز. برای مثال لعاب جلا داده شده شیشه مانند، که مدرن و منعکس کننده ی نور است.

به تصاویری از ایده های طراحی دکوراسیون آشپزخانه با تم سفید دقت کنید.

آشپزخانه سفيد با چراغ هاي آويز مشکي

آشپزخانه سفید با چراغ هاي آويز مشکي

طراحي دکوراسیون آشپزخانه جزيره بزرگ سفيد

جزيره بزرگ سفید

جزيره کوتاه با صندلي هاي قهوه اي

جزيره کوتاه با صندلی های قهوه ای

آشپزخانه سفيد با کانتري که رگه هاي آبي دارد

آشپزخانه سفید با کانتری که رگه های آبی روشن دارد

آشپزخانه سفيد با سينک خانه روستايي

آشپزخانه سفید با سينک خانه روستايي

طراحي دکوراسیون آشپزخانه سفيد با جزئيات چوبي

آشپزخانه سفید با جزئيات چوبي

طراحي دکوراسیون آشپزخانه سفيد با رگه هاي سبز ليموئي

آشپزخانه سفید با رگه هايی از سبز ليموئي

طراحي دکوراسيون آشپزخانه آشپزخانه سفيد با چهار پايه هاي قهوه اي

آشپزخانه سفید با چهارپایه های قهوه ای 

دکوراسیون آشپزخانه سفيد با گوشه ي صبحانه خوري

آشپزخانه سفید با گوشه صبحانه خوری

آشپزخانه سفيد بي روح

آشپزخانه سفيد بي روح

آشپزخانه سفيد با تزئينات آبي

آشپزخانه سفید با تزئینات آبی

طراحي دکوراسيون آشپزخانه آشپزخانه کوچک سفيد

آشپزخانه کوچک سفید

طراحي دکوراسيون آشپزخانه قفسه شناور بالاي جزيره

دکوراسيون آشپزخانه قفسه شناور بالاي جزيره

طراحي دکوراسيون آشپزخانه جزيره سفيد با صندلي هاي ليمويي

جزیره سفید با صندلي هاي ليمويي رنگ

آشپزخانه سفيد با ترکيبات آبي

آشپزخانه سفید با ترکیباتی از رنگ آبی

طراحي دکوراسيون آشپزخانه آشپزخانه سفيد و ساده

آشپزخانه  سفید ساده

آشپزخانه سفيد با کاشي هاي آبي

آشپزخانه سفید با کاشی آبی

طراحي دکوراسيون آشپزخانه آشپزخانه سفيد براق مدرن

آشپزخانه سفيد براق مدرن

آشپزخانه سفيد با کانتر آبي

آشپزخانه سفيد با کانتر آبي

طراحي دکوراسيون آشپزخانه سياه و سفيد چوبي

سياه و سفيد و چوبی

جزيره سفيد با چهار پايه هاي نقره اي

جزیره سفید چهار پايه هاي نقره اي

طراحي دکوراسيون آشپزخانه جزيره سفيد با اجاق گاز تيره

جزیره سفید با اجاق گاز تيره و قاب پنجره ترمال برک تیره

دکوراسیون آشپزخانه سفيد با فرش روشن

آشپزخانه سفيد با فرش روشن

جزيره با سنگ سفيد و صندلي هاي قهوه اي

جزيره  آشپزخانه با سنگ سفيد و صندلی ها و چراغ های تیره رنگ

برداشت و ترجمه از Freshome

تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

تاریخ : 1395 / 10 / 19
دسته :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839