فیلم سقف کشسان متحرک

سقف کشسان متحرک یکی از انواع سقف کشسانی است که تصاویر متفاوت و متحرک مانند انیمیشن را بر روی سقف ایجاد می کند. نحوه ی کارکرد و کاربرد سقف کشسان متحرک در فیلم زیر آورده شده است.

سقف کشسان ، نوعی سقف کاذب معلق  با ساختاری انعطاف پذیر بوده و طرح ها و رنگ های متنوعی را شامل می شود.  این سقف کاذب پارچه ای می تواند با سقف کاذب معمولی و یا تایل کناف ترکیب و طراحی شود. سقف کشسان می تواند با تصاویر و اشکال مختلف مطابق با سلیقه اشخاص طراحی و اجرا گردد.

سقف کشسان از دو جز اصلی تشکیل شده است که شامل پارچه ای سبک وزن از جنس پی وی سی و ریل های مخصوص می باشد. پارچه PVC این نوع از سقف کاذب تحت فرایند حرارتی خاصیت کشسانی پیدا می کند. ریل های سقف کشسان بر روی سقف یا روی دیواری نصب گردیده و پارچه پی وی سی در داخل آنها نصب می شود.

علاوه بر بکارگیری سقف کشسان در پوشش سقف ، می توان از این تکنولوژی در پوشاندن دیوارها ، ساخت انواع پنل ال ای دی و پخش کننده های نور همچنین برای طراحی غرفه های نمایشگاهی در فرم ها و اشکال مختلف استفاده نمود. سقف کشسان این امکان را برای طراحان داخلی ساختمان فراهم می سازد  تا بدون هیچ گونه نگرانی و محدودیتی از انواع چراغ های روشنایی و دتکتور اعلام حریق  یا بازشوهای تهویه را در سقف و دیوار استفاده نمایند.

سقف کشسان متحرک

سقف کشسانی متحرک با استفاده از تکنولوزی تصویرسازی در پنل ال ای دی ، تصویرهای متحرک و زنده ای را روی سقف آسمان مجازی نمایش می دهد . این تصاویر می تواند شامل حرکت ابر و پرندگان در آسمان ، حرکت برگ های درخت و موج های دریا باشد و باعث آرامش خیال افراد شود. با توجه به اینکه سقف کشسان متحرک ، دارای قابلیت نمایش تصاویر انتخابی بر روی سقف است می تواند به عنوان یکی از متنوع ترین و جذاب ترین سقف های کاذب محسوب شود . این سقف کاذب متحرک بدون هیچگونه محدودیتی از جمله ابعاد ، شکل و یا تصویر متحرک به طراحی دکوراسیون داخلی فضاها با کاربری های مختلف کمک شایانی می کند.

phoenixstretchceilings برداشت و ترجمه از

تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

تاریخ : 1397 / 03 / 22
دسته :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839