مدل های دکوراسیون تراس کوچک

فضاهای کوچک همیشه یک چالش برای تزئین و طراحی دکوراسیون هستند. طراحی دکوراسیون تراس کوچک شاید حتی بتواند چالش برانگیزتر به نظر برسد. در این مقاله مدل هایی از طراحی دکوراسیون تراس های کوچک ارائه گردیده و سعی شده است تا تاثیر رنگ ها بر جذابیت تزیین تراس کوچک خانه شما بررسی شود.

برای آنکه تراس کوچک منزل بهم ریخته بنظر نرسد، بایستی بر روی دلنشینی و راحت بودن دکوراسیون تراس کوچک سرمایه گذاری شود و تا جای ممکن به آن شخصیت بدهد. شما به طور معمول تعدادی گیاه در بالکن خود دارید که به آنها رسیدگی می کنید و در زمان طراحی دکوراسیون تراس باید آنها را نیز در نظر بگیرید. تلاش برای ایجاد احساس راحتی در کنار گیاهان خانگی همیشه کار آسانی نیست اما این مدل های دکوراسیون تراسکوچک که در ادامه ارائه می گردند به شما رمز دلنشینی فضای باز سرسبز برای نشستن را می گویند.

کودکی نشسته در دکوراسیون تراس کوچک

دکوراسیون مدرن و با طراوت تراس کوچک

یک میز کوچک تزئینی در یک اتاق بزرگ براحتی گم می شود اما اگر آن را در یک بالکن کوچک قرار دهید خواهید دید که چطور می درخشد- بخصوص اگر به رنگ آبی آسمانی باشد.

دکوراسيون بالکن کوچک با يک ميز کوچک

دکوراسیون تراس کوچک با یک میز تزئینی کوچک

فرش، مخده و تشکچه آبي در بالکن

دکوراسیون تراس کوچک با قطعات آبی کوچک

قطعات دکوری آبی کوچک، تاثیری مدرن و با طراوت روی بالکن می گذارد که غنی از عناصر طبیعی مانند گیاهان سبز است. رنگ پر انرژی فرش و کوسن پشتی، یک تضاد قوی برای دیوار آجری فراهم می کند.

دکوراسيون تراس کوچک با رنگ نعنايي

دکوراسیون تراس کوچک شهری با قطعات دکوری فانتزی نعنایی رنگ

یک تراس کوچک شهری پتانسیل مخلوط شدن با بقیه تراس ها را دارد، بخصوص اگر شما در یک مجتمع آپارتمانی بزرگ زندگی می کنید. از تعدادی قطعه دکوری افسانه ای به رنگ نعنا استفاده کنید تا به شما تراسی با شخصیت فانتزی بدهد که نظیر ندارد.

ميز و صندلي بنفش در تراس

دکوراسیون تراس کوچک با رنگ بنفش جذاب

یک تراس کوچک بنفش می تواند احساسی شبیه یک سرزمین عجایب کوچک را ارائه دهد! هنگامی که فضا محدود است شما مجبورید بهترین نمونه را بسازید و انتخابی عاقلانه از رنگ ها یک عامل مهم است! رنگ بنفش انرژی و پویایی را برای میز به ارمغان می آورد و شک و تردید را در لذت بردن از یک دکوراسیون تراس کوچک، از بین میبرد.

دکوراسيون تراس کوچک با يک رنگ پرانرژي

دکوراسیون تراس کوچک شهری با یک میز کناری کوچک قرمز

یک میز کناری کوچک قرمز، ضمیمه مناسبی است برای یک بالکنی که به چیزی سرزنده و پر جنب و جوش نیاز دارد! در حال حاضر همه ما برای رسیدن به پتانسیل کامل دکوراسیون تراس کوچک تقریبا فضای بیرونی را فشرده می کنیم.

بالکن با رنگ هاي صورتي و نارنجي و قرمز

دکوراسیون تراس کوچک شاد با رنگ های نشاط بخش

رنگ های روشن و برجسته، قطعا می توانند بر خلق و خوی افراد تاثیر بگذارند. بنابراین اگر شما هر روز یک مراسم نوشیدن قهوه صبحگاهی در تراس کوچک تان دارید، از رنگ های نشاط بخش در دکوراسیون تراس کوچک تان استفاده کنید تا هر روز و هر لحظه تان را لذت بخش کنند.

دکوراسیون تراس کوچک با ظاهری نوآورانه

گل هاي رنگارنگ بر نرده و اطراف تراس

دکوراسیون تراس کوچک با گل هایی رنگارنگ

دکوراسيون تراس کوچک با گياهان رنگي

گیاهان در تراس کوچک با تنوع رنگی خودنمایی می کنند

تراس ها اغلب فضایی هستند که ما با افتخار گل هایمان را در آن به نمایش می گذاریم. از آنجا که گیاهان در چنین پهنه گسترده رنگی هستند، پس واضح بنظر می رسد که برای استفاده از گل ها به عنوان منبع اصلی رنگ در دکوراسیون تراس کوچک، به نبوغ و استعداد در این زمینه نیاز است. آنها منابع کاملی برای کسانی هستند که بخواهند بالکن کوچک شان را با رنگ های زیاد و متنوعی تزیین کنند. هربار که شما یک آرایش گل جدیدی را انتخاب کنید، یک قطعه دکوری تازه را برگزیده اید!

دکوراسون بالکن صنعتي با رنگ صورتي

بالکن مدل صنعتی کوچک با دکور صورتی تاثیر گذار

دکوراسیون تراس کوچک به سبک صنعتی، به تکه ای نیاز دارد که آن سبک را ملایم کند و چه راهی برای انجام این کار بهتر از دکور صورتی موثر! برای هر زمان که شما بخواهید یک دکور ظریف و جو مهربانی ایجاد کنید و واقعا سبک صنعتی را به پس زمینه بفرستید این دکوری افسانه ای و مناسب است.

بالکن کوچک با چراغ هاي رشته اي رنگي

بالکن کوچک با چراغ های رشته ای رنگارنگ

هنگامی که شما یک فضای بزرگ را تزئین می کنید می توانید با تکه های مختلف دکوری آزمایش کنید؛ اما وقتی یک فضای محدود دارید همه چیز برمی گردد به اینکه چگونه عناصری را که مناسب آنجا هستند به کار می برید. چراغ های رشته ای رنگارنگ انتخابی فوق العاده برای دکوراسیون بالکن کوچک هستند که هم در طول شب و هم در طول روز نمایشی فوق العاده خواهند داد.

دکوراسيون تراس کوچک بسته با رنگ قرمز

تراس کوچک بسته با قاب پنجره ای قرمز

اگر تراس کوچک شما یک نمونه تراس بسته است، شما می توانید از این مزیت استفده کنید که قاب پنجره را به رنگ مورد علاقه خودتان رنگ کنید! قرمز انتخابی جسورانه است که آشکارا فضایی پر انرژی ایجاد می کند و اگر بقیه وسایل داخل تراس بسته بیشتر به رنگ های خنثی باشند، شما می توانید مطمئن باشید که قاب پنجره قرمز شما در مرکز توجه خواهد بود.

دکوراسيون تراس به رنگ سبز

دکوراسیون تراس کوچک شهری به رنگ سبز

دکوراسيون بالکن سبز رنگ

دکوراسیون بالکن کوچک به رنگ سبز با محیطی ارگانیک

سبز رنگی است که طبیعت را به ما یادآوری می کند و بنابراین این رنگ برای یک بالکن شهری کوچک که چشم انداز شهری دارد و منظره ای واقعا سرسبز ندارد، مناسب است. شما می توانید رنگ سبز درختان و مزرعه ها را به دکوراسیون بالکن کوچک خودتان کانال بزنید تا برای همیشه احساس القای منظره ای سبز را داشته باشید! رنگ سبز حس شهری بودن بالکن شما را کمتر خواهد کرد و بیشتر حس ارگانیک به آن خواهد داد.

 

دکوراسيون بالکن به رنگ بنفش

بالکن بنفش به عنوان یک واحه مدرن در یک شهر شلوغ

دکوراسيون تراس با ترکيبي از رنگ هاي بنفش

دکوراسیون تراس کوچک بنفش با شخصیتی بانشاط

بنفش قطعا از آن رنگ هایی است که پویا و فعال به نظر می رسد که یک شخصیت قوی و مشخص دارد. نه مانند قرمز پراسترس است و نه مثل صورتی شیرین و مطبوع است. بنفش می تواند روی پای خودش بایستد و بدون القای حس خسته کنندگی وبطور کامل فضا را پوشش می دهد. هرجا یک بالکن تهی و بدون شخصیتی بود، اضافه کردن عناصر بنفش آن را به یک واحه مدرن در یک شهر شلوغ تبدیل می کند، یک خلوتگاه عرفانی برای کسانی که از دکوراسیونی فراتر از روند معمول نمی ترسند!

دکوراسیون تراس کوچک با طراحی سرزنده وشاد

تراس با مخده هاي زرد و قرمز

تراس کوچک با نیمکت ترمووود

این خاطرات هستند که به فضا ارزش واقعی می دهند، اما دکور است که در وهله اول ما را به آن فضا می کشاند! هنگامی که دکوراسیون تراس خود را سرزنده و جذاب می بینید، خود به خود به این سمت کشیده می شوید که زمان بیشتری را در آن صرف کنید. ترکیبی از مخده های زرد و قرمز یکی از آن چیزهایی است که ما از آن سیر نمی شویم.

هماهنگي رنگ گل ها و دکور در بالکن کوچک

قطعات دکوری بالکن کوچک با سایه هایی از رنگ صورتی ملایم

شاید شما دوست داشته باشید که در دکوراسیون تراس کوچک تان کمتر رنگ های پرجنب و جوش داشته باشد، در این صورت سایه ای از صورتی ملایم، سحرآمیزی لازم را برای بالکن کوچک تان به ارمغان می آورد. برای هماهنگی بیشتر فضا حتی می توانید قطعات دکوری تان را با گل های انتخابی از بالکن هماهنگ کنید.

دکوراسيون آبي بالکن کوچک

دکوراسیون بالکن کوچک با تم روستایی به رنگ آبی

بالکن با تم روستایی زیبا و دنج است درست همانطور که از نامش پیداست. این نمونه بالکن نیاز به رنگ زیادی ندارد تا احساس بزرگ بودن و خاص بودن بدهد. بنابراین یک جفت مخده آبی و شاید یک بانوج (گهواره)، فوت وفن خوبی خواهد بود برای اینکه اثر شگفت انگیز بودن را بگذارد.

تراس چوبي به همراه دکوري هاي رنگي کوچک

تراس کوچک با دکور چوبی و عناصر رنگی کوچکتر

در دام این افکار نیفتید که برای دکوراسیون تراس کوچک تان با رنگ های قوی به قطعات دکوری بزرگ نیاز دارید—یک جفت عناصر رنگی کوچکتر این وظیفه را به همان خوبی انجام خواهند داد و فضای بیشتری به شما می دهد تا دکور چوبی ترمووود افسانه ای را به نمایش بگذارید.

دکوراسيون تراس کوچک با گل هاي روي نرده

تراس کوچک با گل هایی روی نرده آهنی

اگر تراس تان آنقدر کوچک است که احساس می کنید که هر عنصر بزرگتری آن را کاملا درهم و برهم خواهد کرد، تعدادی گل را بر روی نرده آهنی قرار دهید. اینکار تراس را به تکه ی مهمی از بخش بیرونی منزل تبدیل خواهد کرد و آن گل های رنگارنگ در آنجا خودمایی می کنند.

هماهنگي رنگ گل ها و گلدان ها با مخده ها

دکوراسیون بالکن کوچک رنگارنگ هماهنگ و سازگار با گل ها و گلدان ها

اگر شما بالکنی می خواهید که حس هماهنگی و سازگاری بدهد، پس هماهنگی عناصر دکوری رنگارنگ، ضروری است. دو رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و بهترین ترکیب از آنها را در بالکن ایجاد کنید. رنگ مخده ها را با گل ها و گیاهان مطابقت دهید و این رنگ ها را در جزئیات بکار ببرید.

بالکن کوچک با ترکيبي از رنگ هاي سبز و آبي

دکوراسیون بالکن کوچک جذاب تزئین شده با رنگ های سبز و آبی

رنگ های سبز و آبی همیشه دو رنگی بوده اند که با یکدیگر فوق العاده خوب عمل می کنند و ابنظر می آید که کاملا میل به با هم بودن دارند. آنها زیبایی رنگ های خنثی را به رنگ های سرد متصل می کنند و شما با نگاه کردن به این بالکن فریبنده و جذاب می توانید ببینید منظور ما چیست!

گنجه صورتي در دکوراسيون تراس کوچک زرد رنگ

تراس زرد کوچک با یک گنجه صورتی پررنگ

بعضی عناصر با رنگ زرد خیره کننده، مانند صندلی و مخده، را قبل از شروع دکوراسیون تراس کوچک تان انتخاب کنید. با آن، یک محل خوب برای یک عنصر خاص، مانند گنجه صورتی پررنگ، که نشان دهنده طراوت و اصالت است، ایجاد کنید.

دکوراسيون تراس کوچک مدل صنعتي

تراس مدل صنعتی کوچک با قطعات رنگارنگ موقتی

وقتی شما عاشق سبک صنعتی هستید، تصور آن سخت است که چگونه می توانید همزمان دیوار آجری و صندلی آهنی به رنگ براق را با هم مطابقت دهید. اگر شما بدانید که این دکور دائمی نمی باشد فرایند بسیار ساده تر می شود—قطعات رنگارنگی را که می دانید در نهایت جایگزین خواهند شد (مانند گل ها)، یا آنهایی را که بطور دائمی در بالکن قرار نمی گیرند (مانند لیوان ها) انتخاب کنید.

کاربرد رنگ هاي روشن و سرزنده در کنار رنگ خنثي بالکن کوچک

بالکن کوچک به رنگ خنثی با فرش آبی با نشاط و مخده های رنگ روشن

هنگامی که دکوراسیون تراس کوچک از سایه رنگ های خنثی تشکیل می شود، پتانسیل این را دارد که بیش از حد احساس بسته بودن و یکنواخت بودن بدهد. تکرار رنگ خاکستری را با، یک فرش آبی و مخده های رنگ روشن، از بین ببرید.

تراس و بالکن هر چند کوچک باشند، با یک سبک شاد و غیر طبییعی فورا دلپذیر خواهند شد!

برداشت و ترجمه از decoist

تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است

تاریخ : 1396 / 04 / 04
دسته :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839