رادیاتور شیشه ای

رادیاتور شیشه ای یکی از انواع رادیاتور ها هستند که علاوه بر تامین گرمایش محیط منزل ، جنبه زیبایی دارد به طوری که این نوع از رادیاتور شوفاژ را می توان نوعی رادیاتور تزئینی و رادیاتور دکوراتیو در خانه محسوب کرد. به این صورت که تصویر دلخواه مشتری به صورت سفارشی روی شیشه جلوی رادیاتور حک شده و به منزل زیبایی می بخشد. در واقع این تجهیز یک قاب عکس با قابلیت تولید گرما و انرژی می باشد. در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی این نوع از انواع رادیاتور ، نحوه عملکرد و چگونگی کارکرد آن را توضیح دهیم. در ادامه مزایا و معایب نیز تشریح شده است.

رادیاتور شیشه ای چیست

رادیاتور های شیشه ای در دو نوع ساخته می شوند. نوع اول از انرژی الکتریکی برای گرمایش محیط استفاده می کند. که روش کار آن ها بسیار شبیه به شیشه گرم کن خودرو است. یک المنت در درون بافت شیشه تعبیه شده است و زمانی که المنت روشن باشد کل شیشه را گرم می کند. شیشه ی استفاده شده در این نوع از رادیاتور تزیینیای از نوع شیشه های سکوریت سخت شده است و عمدتا ضخامت آن 8 الی 10میلی متر است.

این نوع رادیاتور دکوراتیو عمدتا بر روی دیوار ها مونتاژ می شوند و یا به طور مستقیم در کف اتاق قرار می گیرند و در سایز های مختلف وجود دارند. شما می توانید یک رادیاتور شیشه ای دکوراتیو بخرید که مستقیما به پریز زده می شود و یا رادیاتوری را تهیه کنید که نیاز به سیم کشی داشته باشد. توجه داشته باشید که برای حوله خشک کن شیشه ای که در حمام  نصب می شود لازم است که نصب آن ها با مجموعه مقررات نصب وسایل الکتریکی در محیط های مرطوب مطابقت داشته باشد. برخی دیگر از انواع این رادیاتور های مدرن دارای شبکه های لوله کشی و پره های رادیاتور هستند که پشت قاب شیشه ای قرار گرفته اند و با آبگرم در گردش سیستم گرمایش فضای اطراف را گرم می کنند.

رادیاتور شیشه ای با طرح چنگال

رادیاتور شیشه ای طرح دار

عملکرد رادیاتور شیشه ای

رادیاتور برقی شیشه ای توسط یک لایه رسانای الکتریکی گرما در سطح شیشه ایجاد می شود. الکتریسیته به درون لایه فرستاده می شود و گرما در اثر انجام کار برای غلبه بر مقاومت الکتریکی ایجاد می شود. گرما از طریق امواج مادون قرمز منتشر و ساطع می شود. امواج مادون قرمز که به عنوان امواج گرمایی شناخته می شوند ، نوعی از راه های انتقال انرژی از طریق امواج الکترومغناطیس است. امواج مادون قرمز هر ماده ای که در برابر آن قرار می گیرد را ( فارغ از اینکه در فاصله بین منبع و جسم هوا وجود داشته باشد یا نه ) گرم می کند. بهترین مثال برای درک این قانون پرتوهای مادون قرمز خورشید است که بسیار شبیه به رادیاتور شیشه ای است و به وسیله تمامی اشیا جذب می شود و منجر به گرم شدن آن ها می شود.

کنترل رادیاتور شیشه ای

نمونه سیستم کنترل

گرمایی که در رادیاتور شیشه ای با این فرآیند تولید می شود توسط فرآیند همرفت در اتاق پخش می شود. همرفت ، در این متن ، گرم شدن هوای محیط را توصیف می کند. هوای گرم شده به سمت بالا حرکت می کند به دلیل اینکه دارای چگالی کمتری است و به موجب این ، هوای سرد را به سمت زمین می فرستد. این هوای سرد سپس توسط رادیاتور گرم شده و بالا می رود. در نتیجه یک حرکت جابجایی هوا ایجاد می شود و ما را مطمئن می سازد که همه ی هوای اتاق گرم شده است. جابجایی هوا می تواند منجر به پدیده ی پای سرد شود به خاطر این که هوای سرد همیشه به سمت پایین اتاق نزدیک زمین فرستاده می شود.

رادیاتور شیشه ای با چراغ ال ای دی

رادیاتور شیشه ای با چراغ LED

ایجاد آلودگی مغناطیسی توسط رادیاتور دکوراتیو شیشه ای

میدان های الکترومغناطیسی یک بحث داغ در بین بسیاری از متخصصین سلامتی است و نظریه های بسیاری ارایه شده است که چگونه این امواج بر سلامتی ما تاثیر می گذارند. همراه با رشد فزاینده تکنولوژی بی سیم و تعداد کثیر مطالعات در این موضوع که به مسائلی که به سلامتی لطمه می زنند پیوند خورده است ، این مساله بسیار مهم است که در نظر داشته باشیم چه امکان جدیدی را به خانه خود می آوریم و در مقابل چه تاثیراتی می تواند بر زندگی ما داشته باشد.

در بسیاری از موارد میدان مغناطیسی که توسط رادیاتور برقی شیشه ای ایجاد می شود بسیار کمتر از میدانی است که توسط یک لامپ الکتریکی معمولی ایجاد می شود ، اما در هر صورت این موضوع به سازنده بستگی دارد ، در نتیجه بایستی برای اطمینان این موضوع را چک کرد.

رادیاتور شیشه ای با طرح حيات وحش

طراحی دکوراسیون داخلی زیبا با رادیاتور طرح دار

مزایای رادیاتور شیشه ای

تصور کنید که بخواهید دوباره رادیاتور را اختراع کنید! چگونه خواهد بود اگر بتوانید رادیاتوری بسازید که بتواند یک اثر هنری متمایز شود در حالی که از نظر گرمایش و بازدهی برجسته و متمایز باشد؟! در تمامی زمینه هایی که لازم است تاثیر گذار باشد ، محصولی حرفه ای باشد، خواه اینکه در خانه باشد و یا محل کار. با این توصیفات این رادیاتور ها می توانند دکوراسیون یک اتاق را کامل کنند. به طور واضح ، انواع رادیاتور طرح دار و آینه ای به شما کمک می کند که رادیاتور ایده آل خود را پیدا کنید. در ادامه برخی مزایای رادیاتور های طرح دار را برشمرده ایم.

 • هزینه پایین نصب رادیاتور شیشه ای خصوصا از نوع برقی
 • هزینه نگداری این رادیاتور مدرن ارزان است
 • قیمت رادیاتور شوفاژ شیشه ای پایین است
 • انواع رادیاتور شیشه ای جدید برای انتخاب
 • قابلیت ترکیب رادیاتور طرح دار با تجهیزات انرژی تجدید پذیر
 • بهینه سازی انرژی در رادیاتور های جدید
رادياتور شيشه يا با طرح هفت تير

نصب رادیاتور طرح دار

هزینه پایین نصب رادیاتور شیشه ای برقی

هزینه های نصب سیستم رادیاتور طرح دار برقی در مقایسه سیستم های همرفتی دیگر بسیار کمتر است. هزینه ی نصب صرفا زحمتی است که خودتان برای نصب رادیاتور شیشه ای متحمل می شوید زیرا نیاز به متخصص برای نصب این رادیاتور ها نمی باشد. نصب رادیاتور برقی یک انتخاب عالی است زمانی که شما با جایابی رادیاتور های همرفتی مشکل دارید و یا نمی توانید سیستم لوله کشی داشته باشید.

رادیاتور آینه ای در اتاق

نمونه ای از رادیاتور شیشه ای رفلکت کننده

هزینه نگداری رادیاتور های طرح دار ارزان است

رادیاتور شیشه ای نیاز به هزینه اندکی برای نگهداری دارند ، بر خلاف برخی سیستم های شیشه ای و یا سیستم هایی که گرما توسط روغن منتقل می شود. رادیاتور های طرح دار شیشه ای هیچ گونه اجزای متحرک ندارند ، که به طور طبیعی نیاز به سرویس و نگهداری با گذشت زمان داشته باشد.

 

رادياتور شيشه يا با طرح توت فرنگي

رادیاتور شیشه ای برقی

قیمت رادیاتور شوفاژ شیشه ای پایین است

هزینه ی خرید یک رادیاتور شیشه ای در مقایسه با سیستم حرارت مرکزی و یا سیستم هایی که توسط روغن انتقال گرما را انجام می دهند بسیار پایین است.

گل رز قرمز روی رادیاتور دکوراتیو و مبل کرمی

نوعی رادیاتور رح دار شیشه ای

انواع رادیاتور مدرن شیشه ای جدید برای انتخاب

رادیاتور های شیشه ای و حوله خشک کن های شیشه ای بسیار متنوع هستند. برخی از رادیاتورهای شیشه ای دارای ریموت کنترل هستند و می توانند کنترل شوند و برخی کنترلی نیستند. برخی توسط دوشاخه به پریز برق متصبل می شوند و برخی دیگر سیم کشی شده اند. آنها غالبا دارای جعبه کنترل بسیار نازک و کوچک هستند. می توان این نوع رادیاتور را در کف اتاق قرار داد و یا روی دیوار نصب کرد این بدین معناست که می توان آن ها را در جایی نصب کرد که سایر سیستم ها را شاید نتوان در آن قسمت قرار داد.

البته رادیاتور طرح دار بسیار مدرن و هماهنگ با مد روز هستند که باعث جذب مردم در نگاه اول خواهد شد. شفافیت شیشه بدون هیچ سیمی و یا اجزای متحرک به نظر می رسد که بتواند در نگاه اول نظر افراد را به خود جلب کند. این رادیاتور ها با توجه به تنظیمات صحیح ، واقعا تجهیزات خارق العاده ای هستند.

رادیاتور شیشه ای با منظره اي از شهر

رادیاتور طرح دار با قابلیت سفارشی سازی

قابلیت ترکیب رادیاتور  طرح دار با تجهیزات انرژی تجدید پذیر

منبع انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی باد ، به راحتی با بیشترین راندمان با رادیاتور شیشه ای ترکیب می شوند و باعث می شوند که این وسیله برخلاف سایر سیستم های گرمایشی ، به وسیله ای که دوستدار حفظ محیط زیست است بدل شود. در نتیجه باعث خواهد شد هزینه های قبض برق مصرفی شما کاهش یابد و از این راه نیز سود خواهید کرد.

رادیاتور طرح سنگ به صورت شیشه ای

رادیاتور طرح سنگ

بهینه سازی انرژی در رادیاتور طرح دار

رادیاتور شیشه ای هیچ گونه اتلاف انرژی غیر ضروری ندارند. تمامی گرمای ایجاد شده به محیط اتاق منتقل می شود و هیچ گرمایی توسط سیستم لوله کشی اتلاف نمی گردد. رادیاتور شیشه ای دقیقا همان مقدار از انرژی را مصرف می کند که برای رساندن دمای اتاق به یک مقدار مشخص مورد نیاز است. برنامه های متفاوت عمل کرد دستگاه می تواند شما را مطمئن کند که دستگاه فقط در زمانی که شما به آن نیاز دارید کار کند در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد شد.

نمونه رادیاتور شیشه ای که با سيستم گرمايش مرکزي

رادیاتور شیشه ای با آبگرم

معایب رادیاتور دکوراتیو شیشه ای

در حالی که رادیاتور های طرح دار یک انتخاب ارزان و به صرفه برای گرمایش یک اتاق کوچک و یا بخشی از منزل هستند ، می توانند گاهی اوقات هزینه های زیادی را تحمیل کنند. الکتریسیته هزینه بیشتری نسبت به سایر حامل های انرژی برای گرمایش دارد.

رادیاتور های شیشه ای بازده نزدیک به صد درصد دارند از این نظر که تمامی گرمای تولید شده را به محیط اتاق می دهند ، لذا بایستی در محاسبات مربوط به این سیستم ها دقت فراوانی را لحاظ نمود. یک راه برای شروع انجام محاسبات و انجام انتخاب درست و خرید مطمئن، مراجعه به یک مهندس تاسیسات و یا سایت هایی است که بتوانند میزان دقیق گرمای مورد نیاز جهت گرمایش اتاق و یا ناحیه خاصی از منزل شما که قصد گرمایش آن ناحیه را دارید ، تخمین بزنند. این نوع از رادیاتور های سفارشی می تواند در عمل برای شما بسیار گران تمام شود ، البته اگر بخواهید رادیاتوری سفارشی داشته باشید در آن صورت هزینه های شما بیشتر هم خواهد شد.

رادیاتور شیشه ای با گوشی هوشمند همراه تصویر کودک و سگ

کنترل رادیاتور شوفاژ شیشه ای

رادیاتور برقی کنترلی و رادیاتور سه بعدی غیر کنترلی

رادیاتور دکوراتیو غیر کنترل پذیر در کارخانه بر روی یک دمای معین تنظیم می شود و فقط دارای کلید خاموش و یا روشن است و پس از روشن شدن در دمای ۶۵ درجه سانتیگراد کار می کند که در نتیجه شبیه یک رادیاتور معمولی خانگی عمل می کند. رادیاتور کنترل پذیر توسط یک کنترل کننده دما هدایت شده که باید در فضای اتاق نصب شود و آن را بر روی دمای مورد نظر تنظیم کرد. کنترل کننده دما می تواند حداکثر دمای ۵۰ رادیاتور در شعاع ۲۰ متری را کنترل کند.

رادیاتور شیشه ای با طرح شومينه

رادیاتور با طرح زیبای شومینه

رادیاتور طرح دار و چاپ بر روی این تجهیزات بزرگ

در حال حاضر واقعا طیف گسترده ای از طراحی ها برای رادیاتور های شیشه ای وجود دارد در نتیجه ارزشمند است که برای خرید آن وقت صرف کنید تا طرحی را که دوست دارید پیدا کنید.سفارش رادیاتور شیشه ای با طرح های سفارشی فقط زمانی ممکن است که شما تعداد زیادی رادیاتور و یا اندازه بزرگ و یا طرح خاصی در نظر داشته باشید.

با رادیاتور مدرن ظرح دار می توانید رادیاتور مورد نظر خودتان را طراحی کنید. بله ، این درست است که شما می توانید رادیاتور های طرح دار مورد نظر خود را طراحی کنید و سپس آن را مورد آزمایش قرار دهید. این رادیاتور های مدرن به این منظور طراحی می شوند که به راحتی با سیستم حرارت مرکزی شما سازگاری داشته باشند.

طراحی داخلی با رادیاتور شیشه ای

این تجهیزات بدون طرح داخلی

چندین طیف از انواع این تجهیزات با طرح های هنری وجود دارد تا بتوانید از میان آن ها انتخاب کنید اما اگر شما نتوانستید طرحی را که مد نظر دارید پیدا کنید ، به راحتی می توانید آن را خودتان طراحی کنید. فقط یک تصویر فراهم کنید که رادیاتور مورد نظر شما به راحتی ساخته می شود. صفحه جلویی رادیاتور های شیشه ای قابلیت تعویض دارند در نتیجه می توانید هر هفته یک رادیاتور با طرح جدید داشته باشید.

این وسایل خانگی با طرح های هنری می توانند با هر طراحی داخلی موجودی سازگاری داشته باشند و به راحتی می توان آن ها را به عنوان نقطه کانونی اتاق استفاده کرد.

نمونه هايي از حوله خشک کن هاي شيشه اي

حوله خشک کن شیشه ای

مصرف انرژی حوله خشک کن شیشه ای

رادیاتور و حوله خشک کن های شیشه ای بسیار متفاوت اند در نتیجه بسیار مهم است که دستور العمل های خاص مربوط به هر رادیاتور یا حوله خشک کن را قبل از این که آن را بخرید بخوانید. این نمونه ای از جدول مصرف انرژی برای نوعی از رادیاتور است تا به شما این حس را بدهد که کدام یک دارای مصرف انرژی طبیعی است. زمانی که یک رادیاتور یا حوله خشک کن شیشه ای به مدت یک ساعت به طور پیوسته کار کند ملاحظات مصرف انرژی آن از قرار زیر است:

جدول مصرفي نمونه هايي از رادیاتور های شیشه ای

مشخصات فنی مصرف رادیاتور

نکات ایمنی در رابطه با استفاده از رادیاتور برقی شیشه ای

در هنگام انتخاب رادیاتور  و حوله خشک کن شیشه ای باید نکات ایمنی در رابطه با استفاده از این نوع تجهیزات را در نظر گرفت.

 • نگرانی های کاربر درباره رادیاتور دکوراتیو
 • ضمانت رادیاتور برقی
 • کارکرد خودکار این تجهیزات شیشه ای
 • ویژگی بهترین رادیاتور شیشه ای از لحاظ ایمنی
کاور رادیاتور شیشه ای و آباژور و آینه

روکش رادیاتور شوفاژ شیشه ای افقی

نگرانی های کاربر درباره رادیاتور دکوراتیو شیشه ای

یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد رادیاتور های طرح دار این است که آیا در صورت شکستگی شیشه رادیاتور ، آیا احتمال برق گرفتگی وجود دارد؟ جواب کوتاه به این سوال نه است. تکه های شیشه به وسیله فویل های رزینی PVB در کنار هم نگه داشته شده اند و حتی در صورت شکستگی شیشه، تکه های آن از هم جدا نمی شوند. علاوه بر این شکستگی شیشه رادیاتور شیشه ای باعث قطع شدن لایه رسانا و در نتیجه قطعی مدار الکتریکی خواهد شد.

از دیگر نگرانی ها در مورد رادیاتور های شیشه ای ، مقدار مقاومت شیشه های استفاده شده در رادیاتور در برابر شکستن است. رادیاتور های دکوراتیو از شیشه ی سخت ساخته شده اند. اگر شما در این مورد نگران هستید باید بدانید که تمامی رادیاتور ها باید تحت تست های متفاوتی قرار گیرند که شما می توانید آن ها را ببینید. آن ها باید بتوانند از یک آزمون که به طور تناوبی طبق استاندارد DIN EN 12600  توسط پاندولی به طول ۷۰۰ میلی متر برگزار می شود ، کسب حداقل امتیاز را بنمایند.

"<yoastmark

برای پی بردن به دلایل ایمنی این وسایل خانگی باید بدانید که ضخامت یک رادیاتور نازک در حدود ۱۳ میلی متر است زیرا این رادیاتور ها را می توان از شیشه های ۶ میلی متری گرمادیده شده تولید کرد. ضخامت های کمتر هم می تواند تولید شود ، اگر چه می تواند محبوبیت بیشتری داشته باشد اما قیمت بیشتری خواهد داشت و از انواع استاندارد این تجهیزات نیستند.

ضمانت رادیاتور برقی

دوره گارانتی رادیاتور و حوله خشک کن شیشه ای باید در نهایت دو سال از تاریخ خرید باشد و برای برخی انواع دیگر مدت بیشتری نیز می تواند باشد. اطلاعات جزیی محصول باید به وسیله تولید کننده فراهم شود و ارزش دارد که قبل از خرید این مورد نیز بررسی گردد.

رادیاتور شیشه ای قرمز و میز ناهار خوری چوبی قهوه ای و درخت سبز

عکس رادیاتور دکوراتیو

کارکرد خودکار این تجهیزات شیشه ای

رادیاتور های مدیرن دکوراتیو به طور اتوماتیک زمانی که به دمای مورد نظر برسند خاموش می شوند. مدل هایی که دارای سیستم کنترلی هستند نیز می توانند به وسیله یک ریموت ، کنترل شوند. ترموستات دمای واقعی اتاق را اندازه گیری کرده و با دمای خواسته شده که در سیستم کنترلی دستگاه تنظیم شده است مقایسه می کند. هر چه اختلاف دمای ذکر شده کمتر باشد ، میزان گرمای تولید شده به وسیله رادیاتور هم کمتر است. زمانی که دمای اتاق به دمای مورد نظر رسید ، میزان گرمای تولیدی رادیاتور به صفر می رسد.

به هیچ وجه رادیاتور شیشه ای را نپوشانید مگر اینکه تولید کننده اجازه این کار را به شما داده باشد. اما چه اتفاقی رخ می دهد اگر رادیاتور در حین کارکرد پوشانده شود؟ در زیر کاور گرما تجمع می کند و باعث ایجاد یک پیک در دما خواهد شد.

رادیاتور شیشه ای مشکی و کابینت کرمی و کتاب آشپزی

رادیاتور طرح مشکی مات

ویژگی بهترین رادیاتور از لحاظ ایمنی

به شما توصیه می کنیم رادیاتوری را انتخاب کنید تا بتواند از لحاظ ایمنی ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • وجود یک سنسور که بتواند دمای سطح رادیاتور  را اندازه گیری کند و زمانی که دما بالای ۶۵ درجه سانتیگراد شود بتواند از طریق یک کلید الکترونیکی رادیاتور را خاموش کند.
 • یکی دیگر از روش ها برای این کار که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از یک فنر دوفلزی است  که می تواند زمانی که دما به ۱۰۰ درجه سانتیگراد و یا هر دمای دیگری که مد نظر است رسید مدار را قطع کند.

اگر شما می خواهید از رادیاتور شیشه ای برای مقاصد خشک کردن نظیر خشک کردن حوله استفاده کنید، باید در فکر انتخاب یک حوله خشک کن شیشه ای باشید.

نمونه رادیاتور های شیشه ای در قاب زيبا

یک نمونه منحصر به فرد طراحی این وسایل خانگی

روش نصب رادیاتور

بسیاری از تولید کنندگان براکت ها و قید و بند های مورد نیاز برای نصب رادیاتور های دکوراتیو را خودشان برای شما فراهم می کنند. این قید و بند ها  را می توان برای نصب این تجهیزات بر روی دیوار و یا نصب آن بر روی کف مورد استفاده قرار داد. این براکت ها در انواع و اقسام مختلفی عرضه می شوند. در شکل های زیر چند نمونه از آن ها را مشاهده می کنید:

نصب رادیاتور

زمانی که در حال نصب رادیاتور شیشه ای بر روی دیوار هستید ، به طور معمول چهار نقطه بر روی دیوار جهت نصب رادیاتور مورد نیاز است ؛ دو تا در بالا و دو تا در پایین. معمولا برای نصب رادیاتور شیشه ای در کف نیاز به دو عدد براکت است اگرچه رادیاتور هایی که در کف نصب می شوند نسبت به نوع دیواری سایز بزرگ تری دارند . اغلب اوقات بسیاری از رادیاتور های طرح دار برای این طراحی می شوند که بتوان آن ها را توسط نزدیکترین سوئیچ تغذیه کرد . این یکی از راحت ترین روش های نصب است در صورتی که دیگر راه ها نیاز به سیم کشی دارند.

نصب حوله خشک کن در حمام

یکی از موارد مهم که اغلب پیش می آید در مورد نصب یک حوله خشک کن است که باید در حمام نصب شود و باید قوانین ایمنی را رعایت کند. علاوه بر این در نتیجه شما نیاز به یک پریز جهت تغذیه این حوله خشک کن دارید. در این مقاله به معرفی و بررسی رادیاتور های طرح دار که یکی از انواع رادیاتور تزئینی هستند پرداختیم. پیش از این انواع رادیاتور شوفاژ را معرفی نموده ایم و به رادیاتور قرنیزی  بطور مفصل پرداخته شد.

آیا شما تجربیاتی در خصوص رادیاتور های منزلتان دارید؟ نظر شما در مورد استفاده از رادیاتور شوفاژ های جدید مانند رادیاتور قرنیزی و رادیاتور دکوراتیو یا رادیاتور شیشه ای چیست؟

 

برداشت و ترجمه از : diydoctor

تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است“

تاریخ : 1396 / 02 / 20
دسته :

نظرات کاربران

سلام مطالبی ک بابت رادیاتور شیشه ای ارائه دادید خیلی عالی بود تشکر
چه نوع شیشه ای در رادیاتور شیشه ای استفاده شده است؟

  سلام سپاس-شیشه ی استفاده شده در رادیاتور شیشه ای از نوع شیشه های سکوریت سخت شده است و عمدتا ضخامت آن 8الی 10 میلی متر است.

سلام‌ رادیاتور تزئینی طرح های متنوعی دارد ؟

  سلام وقت بخیر -بله رادیاتور تزئینی طرح های متنوعی دارد .

سلام در مورد تنوع رادیاتور شیشه ای و طرح های موجود مشاوره میخوام ممنون میشم راهنمایی کنید .

  سلام وقت بخیر
  برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان بیلدینگ پلاس تماس بگیرید.

سلام وقت بخیر در صورت شکستگی شیشه رادیاتورامکان برق گرفتگی وجود دارد ؟

  سلام خیر تکه های شیشه به وسیله فویل های رزینی PVB در کنار هم نگه داشته شده اند و حتی در صورت شکستگی شیشه، تکه های آن از هم جدا نمی شوند. علاوه بر این شکستگی شیشه رادیاتور شیشه ای باعث قطع شدن لایه رسانا و در نتیجه قطعی مدار الکتریکی خواهد شد.

مثل همیشه عالی بود

استفاده از رادیاتور شیشه ای در حمام مشکلی داره؟

  اگه تصمیم به استفاده از رادیاتور شیشه ای در حمام گرفتید دقت کنید که مقررات استفاده از وسایل الکتریکی در حمام رعایت شده باشد.

خسته نباشین
رادیاتور شیشه ای ها فقط نوع برقی دارن؟

  ممنون
  خیر. رادیاتور شیشه ای های پره ای هم موجود هستند که با گردش آب درون پره ها محیط را گرم می کنند و می توانند به پکیج متصل شوند.

سلام. خودمون یه طرح داریم که برای طرح روی شیشه رادیاتور شیشه ای میخایم استفاده کنیم. امکانش هست؟

  بله . هر طرحی که داشته باشید را می شود برای رادیاتور شیشه ای استفاده کنید البته طرح های آماده هم وجود دارند که می توانید از آنها هم کمک بگیرید. توجه کنید که این نوع رادیاتور در دو نوع موجود هستند. هم آب در گردش و هم برقی. پس متناسب با شرایط استفاده انتخاب کنید.
  برای اطلاع از لیست قیمت رادیاتور شیشه ای به لینک آن مراجعه نمایید.

رادیاتور شیشه ای هاتون قابلیت نصب ترموستات رو دارن؟ شیر ترموستاتیک چطور؟

  بله امکان اتصال ترموستات به رادیاتور شیشه ای وجود دارد.
  برای رادیاتور هایی که برقی هستند استفاده از شیر ترموستاتیک مشخصا ناممکن است چون شیر ترموستات تنها دبی آب را تنظیم می کند. اما برای مدل هایی که بوسیله آب فضا را گرم می کنند استفاده از این نوع شیر امکان پذیر است.

سلام. وقتتون بخیر. میخواستم بپرسم از چه نوع برچسبی بر روی رادیاتور های شیشه ای استفاده میشه که در برابر حرارت تولید شده مقاومن؟

  سلام سپاس
  منظورتون از برچسب تصویری هست که در رادیاتور شیشه ای استفاده می شه؟

بله. راستش نمیدونم این تصویرا برچسب هستن یا مستقیم روی شیشه چاپ میشن؟

  به صورت چاپ بر روی شیشه است و یک شیشه دیگر نیز بر روی آن لمینت می شود.
  بنابراین در اثر حرارت تغییر ایجاد نمی شود.
  همچنین شیشه روی تصویر چاپ شده باعث می شود که ضد خش نیز باشد.
  رادیاتور شیشه ای 10 سال گارانتی دارد.

سلام خسته نباشید
قیمت رادیاتور های شیشه ای چقدر هست ؟
ممنون بابت مقاله های خوبتون

  سلام روزبخیر
  برای اطلاع از قیمت رادیاتور شیشه ای مورد نظر لطفا با شرکت تماس بگیرید.
  خوشحالیم که مقاله مورد پسندتون واقع شد.

سلام
مقاومت رادیاتور شیشه ای در برابر ضربه چقدر هست و آیا طول عمر خوبی با توجه به از جنس شیشه بودن دارد؟

  سلام روزبخیر
  رادیاتور دکوراتیو شیشه ای طول عمر خوبی دارد و در برابر ضربه مقاومت خوبی دارد و شما میتوانید با اطمینان خاطر رادیاتور تزئینی شیشه ای را انتخاب کنید.

با سلام در خواست کاتولوک ولیست قیمت جهت اخذ نماینگی فروش از منطقه ورامین قرچک وپیشوا را دارم

  لطفا در خصوص سفارش رادیاتور شیشه ای و دکوراتیو با دفتر تماس بگیرید.

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839