معرفی دیزل ژنراتور ولوو آلمان ( VOLVO Diesel Generation )

دیزل ژنراتور ولوو ، از یک موتور دیزلی ساخت آلمان با کوپل ژنراتور های مختلف برای تولید توان الکتریکی تشکیل شده است. در این مقاله موتور های دیزلی ساخت آلمان با برند VOLVO PENTA بررسی و معرفی می شوند و همچنین انواع ژنراتور های کوپل مورد استفاده نیز به صورت مختصر بیان می گردند. در پایان مشاهده ویدئو از ژنراتور های دیزلی ولوو آلمان نیز پیشنهاد می شود.

معرفی موتور دیزل ژنراتور ولوو ساخت آلمان

ولوو پنتا بخشی از گروه VOLVO آلمان است ، بدین معنا که این بخش همواره دانش مشترکی از شرکت اصلی ولوو برای اطمینان از کسب و کار کارآمد بهره مند خواهد شد. بنابراین دیزل ژنراتور ولوو پنتا از طریق شبکه جهانی نمایندگی های VOLVO و همچنین ارائه پشتیبانی با کیفیت بالا ارائه می دهد. ژنراتورهایی که توسط موتورهای ولوو پنتا طراحی شده اند می توانند قدرت را در هر شرایط آب و هوایی از سرما قطب جنوب تا گرمای گرد و خاک در خاورمیانه تامین کنند. بنابراین در هر آب و هوا و یا شرایط ، می توان دیزل ژنراتور Volvo Penta را تهیه و نصب کرد تا بیشترین انرژی را به مصرف کننده تحویل دهد.

دیزل ژنراتور ولوو مدل 530GE

با دیزل ژنراتور ولوو قدرت و انرژی الکتریکی کامل همواره در دسترس است. همچنین برای تولید توان اضطراری به عنوان یک پشتیبان در بیمارستان ها ، ساختمان ها ، مراکز امنیتی ، نیروگاه های هسته ای و یا فرودگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. موتورهای دیزلی Volvo آزمایش شده اند تا بلافاصله قدرت را تولید و تحویل بار دهند. Volvo Penta یک تامین کننده مستقل است و از مرحله طراحی تا نصب و خدمات پس از فروش در سراسر جهان از فروشندگان ولوو پنتا پشتیبانی می کند.

موتور های دیزلی ولوو آلمان یک موتور قوی و متعادل هستند که این تعادل باعث کاهش سطح ارتعاشات ، نویز و سر و صدا می شوند. سیستم تزریق مستقیم و شارژ با تکنولوژی پیشرفته ، با کمترین ضرر داخلی ، منجر به احتراق کارآمد و مصرف سوخت کم موتور دیزل ژنراتور ولوو می شود. طراحی فشرده و جمع و جور باعث افزایش نسبت ابعاد موتور به قدرت موتور ولوو شده است.

دیزل ژنراتور با قطعات یدکی اصلی شرکت ولوو آلمان

تولید توان الکتریکی کارگاه های ساخت و ساز و صنعتی

دیزل ژنراتور ولوو مجهز به سیستم کنترل الکترونیکی EMS است که باعث بهینه سازی عملکرد موتور می شود. همچنین این سیستم باعث تشخیص و ردیابی خطا نیز می شود.

سیلندر و سر سیلندر موتور های دیزلی ولوو قابل تعویض و تعمیر می باشند که در زمان گارانتی هیچ هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت.

دیزل ژنراتور ولوو پنتا سری GE

موتور های دیزلی با قابلیت تولید توان دائم و اضطراری

تولید توان دائم و توان اضطراری

محدوده موتور Volvo Penta طراحی شده است که متناسب با طیف وسیعی از نیازها باشد. موتور های دیزلی VOLVO با نیرویی ثابت و قابل اعتماد ، یک توان ثابت و دائم را تولید و تحویل بار می دهند. با استقامت در تولید توان و همچنین مداومت و اطمینان ، دیزل ژنراتور ولوو اصلی ساخت آلمان با ظرفیت کامل برای کسب و کار شما در حال اجرا می باشد. رنج های تولید توان دائم با موتور دیزل ولوو از 68 کیلو وات شروع می شود و تا 582 کیلو وات ادامه می یابد. این دیزل ژنراتور ها با فرکانس 50 و 60 هرتز ، تولید جریان الکتریکی دارند اما در ایران ، دیزل ژنراتور ولوو 50 هرتز کاربرد دارد.

همچنین موتور های دیزلی ولوو پنتا در زمان اضطراری و برای پشتیبانی برق اضطراری نیز استفاده می شوند که مصرف کننده توان اضطراری  از وضعیت پایدار ، قابل اعتماد و قدرت بالای پشتیبانی را بهره مند خواهد شد. دامنه تولید توان دیزل ژنراتور ولوو از 76 کیلو وات شروع می شود و تا 640 کیلو وات می رسد. این دیزل ژنراتور ها نیز با فرکانس 50 هرتز در ایران کاربرد دارند.

پشتیبانی و نصب با استفاده از ایمو یا تماس تصویری

پشتیبانی با استفاده از تماس تصویری در هنگام نصب یا خطا

طراحی ، نصب و خدمات پس از فروش ولوو

شرکت ولوو آلمان یک سیستم OEM قوی با پشتیبانی 24 ساعته در سراسر جهان دارد. تجربه گسترده ولوو آلمان در کار با انواع مختلفی از بخش های صنعتی از جمله تولید برق ، ماشین های دیزلی بزرگ ، موتور کشتی های تفریحی و تجاری ، همواره از برنامه های کاربردی و تجهیزات جانبی برای ایجاد تفاوت استفاده کرده است. ولوو پنتا نه تنها از موتور های دیزلی قوی و قابل اعتمادی برخوردار است بلکه از پروژه ها در تمام طول عمر دیزل ژنراتور پشتیبانی می کند. این پشتیبانی از مرحله طراحی تا نصب و خدمات پس از فروش می باشد.

دیزل ژنراتور ولوو ساخت آلمان

کاربرد در هر شرایط آب و هوایی

به اشتراک گذاشتن یک پلت فرم مشترک

موتورهای Volvo Penta برای تولید برق ، یک پلت فرم مشترک را به اشتراک می گذارند. یک مزیت عمده برای طراحان که از اندازه موتورهای مختلف در برنامه های کاربردی خود استفاده می کنند. پلت فرم رایج و مشترک در هنگام توسعه نیروگاه های جدید ، کار طراحی را ساده می کند.

موتور های دیزلی ولوو آلمان

موتور دیزل ولوو با ابعاد استاندارد برای کوپل ژنراتور های مختلف

نصب آسان دیزل ژنراتور ولوو

موتور های VOLVO برای نصب آسان طراحی و ساخته شده اند. با ساده بودن اتصالات ، خطر خطاهای نصب و یا خرابی های آینده کمتر می شود. دیزل ژنراتور ولوو با موتور های سبک و جمع و جور برای کوپل ژنراتور و دیگر لوازم یدکی ، حتی اگر فضا محدود باشد ، به آسانی قابل انجام می باشد.

ژنراتور های مورد استفاده برای کوپل با دیزل ژنراتور ها

کوپل دیزل ژنراتور ولوو با انواع مولد برق

موتور دیزل ژنراتور ولوو از آلمان وارد می شود و با ژنراتور های مختلف کوپل و مونتاژ می شوند. کانوپی ( اتاقک عایق صدا ) نیز همراه با شاسی فولادی ضد حریق ساخته و نصب می گرد. انواع ژنراتور های کوپل با دیزل ژنراتور ولوو عبارتند از :

  • ژنراتور استمفورد انگلیس ( STAMFORD )
  • ژنراتور مکالته ایتالیا ( mecc alte )
  • ژنراتور لینز ایتالیا ( LINZ )
  • ژنراتور لوری سامر فرانسه ( LEROY SOMER )
  • ژنراتور سینکرو ایتالیا ( Sincro )

در زیر فیلمی از یک دیزل ژنراتور ولوو با کانوپی را مشاهده نمایید.

منبع : VOLVO

تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

تاریخ : 1397 / 07 / 07
دسته :

نظرات کاربران

توان دیزل ژنراتورهای ولوو برای مصارف عمومی و ساختمان های شهری که به هنگام قطع برق مورد نیاز است چقدر است

    موتور های دیزلی ولوو پنتا در بین رنج های مختلف برای مصارف و کاربرد های مختلف تولید می شود. رنج تولید موتور های دیزلی برای تولید توان الکتریکی و کوپل با ژنراتور های مختلف از 68 کیلووات تا 640 کیل وات است.

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839