بررسی دیزل ژنراتور دوسان اصلی ( DOOSAN Diesel Generation )

دیزل ژنراتور دوسان ، از یک موتور دیزلی ساخت کارخانه اصلی کره با کوپل ژنراتور های مختلف برای تولید توان الکتریکی تشکیل شده است. کارخانه اصلی دوسان از تلفیق دو شرکت دوو کره و مان آلمان شکل گرفته است. در این مقاله موتور های دیزلی با برند DOOSAN بررسی و معرفی می شوند و همچنین انواع ژنراتور های کوپل مورد استفاده نیز به صورت مختصر بیان می گردند. در پایان مشاهده ویدئو از ژنراتور های دیزلی دوسان اصلی نیز پیشنهاد می شود.

معرفی دیزل ژنراتور دوسان

از زمان تولید اولین موتور دیزلی در کره سال 1958 ، دوسان انواع وسیعی از موتورهای صنعتی ، دیزلی و گاز طبیعی را در سراسر جهان عرضه کرده است.  همچنین این شرکت موفق به توسعه موتورهای صنعتی کوچک نیز شده است که در مرحله چهارم نهایی قرار دارد و دقیقترین قوانین مربوط به انتشار گاز های گلخانه ای و محیط زیستی را در جهان دارد که در وسایل کوچک مختلف و تجهیزات صنعتی کارایی دارند.

ژنراتور های دیزلی و موتور های دیزلی و گازی کره ای با برند DOOSAN

دیزل ژنراتور دوسان برای تولید برق در شرایط اضطراری و دائم کاربرد دارد و موتور های دیزلی دوسان با دوام و با حداکثر قدرت ساخته شده اند.  همچنین موتورهای گاز طبیعی سازگار با محیط زیست با حداکثر بهره وری ، برای کاربرد تولید برق در این کارخانه واقع در کره طراحی و ساخته می شود. موتورهای گازسوز ، مقرون به صرفه هستند.

موتور دیزلی ساخت دوسان

این موتور ها با ژنراتور های مختلف کوپل می شوند و تولید برق را انجام می دهند. موتور های دیزلی بادوام تر و هزینه های تعمیر و نگهداری کمتری دارند.

ژنراتور های دیزلی پرتابل دوسان و قابل حمل

سهولت در جابجایی دیزل ژنراتور دوسان

دیزل ژنراتور دوسان با قابلیت حمل

دیزل ژنراتور دوسان با قابلیت حمل در رنج های 25 تا 150 کیلو وات بافناوری پیشرفته و همچنین کانوپی عایق صدا تولید و به بازار جهانی عرضه می گردند. این دیزل ژنراتور های قابل حمل برای سیستم های پشتیبانی و اضطراری بسیار کاربرد دارند و این ژنراتور با گواهی EPA و با بازدهی سوخت بالا ، قدرت در رنج های مختلف ، میزان صدای کم و سهولت در جابجایی طراحی شده اند.

قطعات یدکی و اصلی دوسان کره برای دیزل ژنراتور برق اضطراری

خط تولید دیزل ژنراتور دوسان با قابلیت حمل در رنج های 25kVA تا 150KVA تولید می شود  که برای ماشین آلات و کارگاه های سیار و همچنین برگذاری کنسرت ها در فضای باز استفاده می شود. این دیزل ژنراتور ها مجهز به لیست گسترده ای از ویژگی های استاندارد افزوده شده توسط چند گزینه قابل تنظیم برای ارائه انعطاف پذیری بی نظیر و همه کاره بودن برای اطمینان از عملکرد مطلوب برای هر برنامه ، حتی در سخت ترین محیط ها می باشد.

ژنراتور های دیزلی دوسان با کوپل ژنراتور های مختلف

دیزل ژنراتور با کوپل فابریک دوسان

ویژگی های دیزل ژنراتور دوسان قابل حمل

ژنراتورهای دیزلی هر جا که نیاز به برق باشد و یا در مناطقی که شبکه برق سراسری در دسترس نباشد و یا این برق به اندازه کافی قدرتمند یا قابل اعتماد نباشد ، قابل استفاده و کاربردی می باشد. دیزل ژنراتور دوسان برای تولید برق اولیه در نیروگاه ها ، پشتیبانی از نیازهای موقت و یا توسعه یافته طراحی و ساخته شده است. قابلیت اطمینان ، دوام ، انعطاف پذیری و قابلیت دسترسی از پیشرفت های جدید محصول دوسان است.  دیزل ژنراتور دوسان قابل حمل با توجه به نیاز و خواسته مشتری طراحی می گردد. سنجش آسان برای خواندن و نمایشگرهای تشخیصی ، به کاربران اجازه می دهد تا به طور موثر بر ژنراتور نظارت کنند و به سرعت تشخیص هر مشکلی را تشخیص دهند. مشتریان و کاربران آموزش G25 به راحتی از کنترل اپراتورها استفاده می کنند. G25 گزینه های اتصال متعددی را برای تطبیق نهایی ارائه می دهد.

دوسان کره - آلمان
ژنراتور G25 از Power Portable Power Doosan توسط یک موتور Doosan D18 طراحی شده و از زمانهای طولانی و زمان تعمیر و نگهداری پشتیبانی می کند. این نوع دیزل ژنراتور با شاسی فولادی سوار بر روی چرخ و کانوپی ضد گرد و غبار و همچنین عایق صدا تولید و عرضه می گردد.
ژنراتور های مورد استفاده برای کوپل با دیزل ژنراتور ها

کوپل دیزل ژنراتور دوسان با انواع مولد برق

موتور دیزل ژنراتور کامینز از کارخانه اصلی وارد می شود و با ژنراتور های مختلف کوپل و مونتاژ می شوند. کانوپی ( اتاقک عایق صدا ) نیز همراه با شاسی فولادی ضد حریق ساخته و نصب می گرد. انواع ژنراتور های کوپل با دیزل ژنراتور کامینز عبارتند از :

  • ژنراتور استمفورد انگلیس ( STAMFORD )
  • ژنراتور مکالته ایتالیا ( mecc alte )
  • ژنراتور لینز ایتالیا ( LINZ )
  • ژنراتور لوری سامر فرانسه ( LEROY SOMER )
  • ژنراتور سینکرو ایتالیا ( Sincro )

منبع : DOOSAN

تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

تاریخ : 1397 / 07 / 30
دسته :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839