آخرین تغییرات خانه های لوکس

تا كنون فكر كرده اید كه چگونه می توان با یك طراحی ساده خانه خود را مبدل به خانه ای لوكس كنید؟در این مقاله سعی شده است تا شما را با آخرین تغییرات خانه های لوکس آشنا كنیم.

آشپزخانه در خانه های لوکس

آشپزخانه یكی از مهم ترین قسمت ها ی یك خانه به شمار می آید. در این مكان افراد خانواده بعد از یك روز طولانی گرد هم آمده و به صرف غذا مشغول می شوند و حتی در هنگام تعطیلات جشن های خود را در این مكان برگزار می كنند .جای تعجب نیست كه آشپزخانه بزرگترین مركز توجه و تمركز در خانه های لوكس به شمار آید. آشپزخانه های بزرگ،  بسیار حرفه ای طراحی می شوند و دارای نور پردازی فوق العاده ای می باشند.

مبلمان اتاق تلويزيون خانه های لوکس

اتاق تلویزیون در خانه های لوکس

محوطه بیرونی خانه های لوکس

فضای دیگری كه در خانه های لوكس  به آن بسیار توجه می شود محوطه بیرونی ساختمان می باشد.استخر شنا در این خانه ها خیلی عمیق نیست. بسیاری از خانه های مدرن دارای آشپزخانه در فضای باز بیرون می باشند كه شامل تنور برای پیتزا، باربیكیو، یخچال و… است.

طراحي دکوراسيون آشپزخانه خانه های لوکس

دکوراسیون لوکس آشپزخانه

فضایی نیز برای نشستن كه دارای شومینه و لوستر و صندلی های گرم و راحت می باشد و برای مهمانی های شام در فضای بیرون تعبیه شده است.

طراحي فضاي باز خانه های لوکس با باربيکيو و آلاچيق

طراحی زیبا در فضای باز

 حمام آبگرم خانه های لوکس

هیچ چیز نمی تواند لوكس تر از این باشد كه بعد از یك روز كاری در یك حمام آبگرم آرامش بگیرید. بسیاری از دارندگان خانه های لوكس با تبدیل حمام خود به یك هتل با كیفیت و تكمیل آن با گرمایش از كف، جكوزی و وان های بزرگ تعبیه شده در زیر دوش  از حمام آبگرم روزانه خود لذت می برند.

وان سفيد رنگ و سرويس دستشويي و حمام خانه های لوکس

حمام آرامش بخش در خانه های لوکس

 تكنولوژی هوشمند در خانه های لوکس

امروزه فناوری نقشی برجسته در زندگی روزمره ایفا می كند. همه ما همیشه به دنبال آخرین تجهیزات برای استفاده بهتر می باشیم. جای تعجب نیست كه خانه های لوکس دارای فن آوری نوین در طراحی و عملكرد باشند. بسیاری از این خانه ها امروزه دارای تكنولوژی هوشمند كنترل دما، قفل در و كنترل سیستم های ایمنی می باشند.

تبلت کنترل کننده سيستم هوشمند در خانه های لوکس

استفاده از تکنولوژی هوشمند

طراحی كمد دیواری خانه های لوکس

در گذشته كمد به معنای لوكس تلقی می شد اما امروزه  شو روم ها با دارا بودن كمد ها و قفسه های بسیار بزرگ و جا دار  كه از كف تا سقف هستند و دارای لوستر های زیبا و سنگ های مرمر  نیز می باشند توجه دارندگان خانه های لوكس را به خود معطوف كرده اند.

شو روم خانه های لوکس سراسر کمد ديواري و لوستر

فضای شو روم شگفت انگیز

نظر شما در مورد طراحی و بکارگیری این موارد در خانه های لوکس چیست؟

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

تاریخ : 1395 / 10 / 13
دسته :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839