کیفیت باید حرف اول را در بخش مسکن بزند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: زمینه‌های تولید مسکن برای تولیدکنندگان انبوه ساز و شرکت‌های ساختمانی باید فراهم شود که در این بین ضروری است کیفیت در اولویت قرار بگیرد.

مجید کیان پور با اشاره به اینکه باید سعی کنیم مشوق‌هایی را در بازار ایجاد و با این اقدام بخش مسکن را فعال کنیم، گفت: باید زمینه‌های تولید مسکن را برای تولید کنندگان انبوه ساز و شرکت‌های ساختمانی فراهم کنیم که در این بین کیفیت باید در اولویت قرار بگیرد.
وی در ادامه افزود: زمانی که از واحد‌های مسکونی ساخته شده ۲۰ درصد مالیات دریافت می‌شود بسیاری از سازندگان ترجیح می‌دهند که به جای سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز سرمایه‌های خود را در بانک قرار دهند و سود پول خود را بگیرند.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه دریافت مالیات از خانه‌های خالی با سایر بخش‌ها متفاوت است، گفت: دریافت مالیات از این واحد‌ها می‌تواند به عنوان یک مولد برای صنعت اشتغال کشور محسوب شود.
کیان پور اظهار داشت:کمیسیون عمران دریافت مالیات از واحد‌های مسکونی را در اولین فرصت پیگیری می‌کند، زیرا اگر دولت بخواهد از هر واحدی که توسط تولید کنندگان ساخته می شود مالیات دریافت کند به طور قطع انبوه ساز و تولیدکنندگان دلسرد می‌شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ : 1396 / 04 / 04
دسته :
برچسب ها :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188662433