وام مسکن جدید شوکی به بازار مسکن وارد نمی‌کند

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: صندوق پس انداز یکم متکی به بودجه دولت نیست و از طریق تجهیز منابع توسط بانک صورت می‌گیرد. حامد مظاهریان بااشاره افزایش سقف تسهیلات به ۱۰۰ میلیون تومان گفت: این تسهیلات بسیار سالم و از طریق سپرده گذاری متفاضیان پرداخت می‌شود و درصد بیشتری از قیمت خرید خانه را شامل می‌شود.

 مظاهریان اظهار داشت: صندوق پس انداز یکم متکی به بودجه دولت نیست و از طریق تجهیز منابع توسط بانک صورت می‌گیرد و با افزایش یا کاهش قیمت نفت تغییری در این تسهیلات ایجاد نمی‌شود.
 معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تسهیلات مسکن به تدریج وارد بازار می‌شوند بنابراین فرآیندی را در این بازار ایجاد نمی‌کند.

 وی اظهار داشت: در حال حاضر ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سپرده گذاری صورت گرفته و بانک متعهد است که از حساب‌های خود ۲ برابر سپرده گذاری را پرداخت کند.

 معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ۱۰ هزار میلیارد تومان در طی یکسال آینده و بدون کمک بودجه دولت از طریق تسهیلات به بازار مسکن تزریق می‌شود.
منبع: اقتصاد آنلاین
تاریخ : 1396 / 02 / 31
دسته :
برچسب ها :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188662433