بازار مسکن مناسب ورود متقاضیان مصرفی

مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می‌کنند که متقاضیان مصرفی برای ورود به بخش خرید و فروش بازار مسکن گزینه‌های زیادی را پیش‌رو دارند.

به گفته آنها با توجه به آنکه بازار مسکن در فاز پیش‌رونق قرار دارد علاوه بر فایل‌هایی که به دلیل سن بالا با قیمتی کمتر از میانگین منطقه در بازار عرضه می‌شوند، حجم قابل‌توجهی از واحدهای کم‌متراژ و کمتر از 10 سال نیز با قیمت متناسب با قیمت میانگین منطقه عرضه شده‌اند. به‌عنوان مثال در محدوده خیابان اشرفی‌اصفهانی آپارتمانی 68متری که پنج سال از ساخت آن می‌گذرد، با قیمت 4 میلیون و 40 هزار تومان در هرمترمربع از سوی مالک پیشنهاد شده است. این در حالی است که براساس بررسی‌های میدانی میانگین قیمت واحدهای مشابه در این محدوده در حدود 5 میلیون و 311 هزار تومان در هر مترمربع پیشنهاد شده است. به گزارش دنیای اقتصاد، همچنین واحد دیگری در محدوده بلوار‌فردوس غرب، خیابان لاله‌جنوبی با 68 مترمربع زیربنا و 7 سال عمر، مترمربعی 5 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. مشاوران املاک این منطقه عنوان می‌کنند در حال‌حاضر میانگین قیمت آپارتمان‌های مسکونی با وضعیت مشابه این آپارتمان در حدود 5 میلیون و 400 هزار تومان تعیین می‌شوند.

منبع: اقتصاد آنلاین

تاریخ : 1396 / 02 / 09
دسته :
برچسب ها :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188662433