ساختمان های رویایی

هدف از ایجاد بخش “جستجوی خانه های رویایی” بررسی فنی و ارائه دسته بندی شده ساختمان ها به منظور انتخاب هدفمند توسط جستجوگران خانه های باکیفیت و لوکس است.ساختمان ها سرمایه های ملی هستند.ساخت و بهره برداری از آنها برآیند تفکر، خلاقیت، زمان و سرمایه است بنابراین بایستی متوجه باشیم که چگونه قادریم با تغییر رفتار در انتخاب ساختمان های با کیفیت به حفظ بهتر سرمایه های شخصی و ملی بپردازیم. بدون تردید برای انتخاب يك ساختمان، ویژگیهایی خاصی را باید در نظر گرفت. این ویژگیها از طراحی در بخش های مختلف معماری، تاسیساتی و عمرانی گرفته تا مواردی که باید در هنگام ساخت و انتخاب مصالح رعایت شود و نکاتی که در بررسی سبک و روش زندگی ساکنین مشخص می گردد را در بر می گیرد.

در بخش خانه های رویایی، ساختمان های لوکس و شاخص (لاکچری) بوسیله گزارش های فنی از دیدگاه مهندسی معماری، تاسیسات مکانیکی و برقی، مهندسی سازه، اجزا و مصالح و مصرف انرژی موردکنکاش قرار می گیرند. گزارش هر یک از قسمت های مختلف ساختمان توسط کارشناس زبده مربوط به همان بخش تهیه و مشخصات ساختمان در قالب گزارشی جامع (وابسته به سطح سفارش) به همراه تصاویر به جستجوگران و خریداران خانه های رویایی و ساختمان های لوکس معرفی می گردد.

محوریت توجه و تفکر کارشناسان بیلدینگ پلاس جهت شناسایی و معرفی خانه های رویایی، عامل کیفیت ساختمان است. مشخص است که طراحی اصولی و رعایت روشهای صحیح در ساخت و انتخاب اجزا و مصالح با کیفیت و استاندارد در ایجاد یک خانه لوکس و بادوام بسیار مهم می باشد.

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188662433