ساختمان های رویایی

هدف از ایجاد بخش “جستجوی خانه های رویایی” بررسی فنی و ارائه دسته بندی شده ساختمان ها به منظور انتخاب هدفمند توسط جستجوگران خانه های باکیفیت و لوکس است.ساختمان ها سرمایه های ملی هستند.ساخت و بهره برداری از آنها برآیند تفکر، خلاقیت، زمان و سرمایه است بنابراین بایستی متوجه باشیم که چگونه قادریم با تغییر رفتار در انتخاب ساختمان های با کیفیت به حفظ بهتر سرمایه های شخصی و ملی بپردازیم. بدون تردید برای انتخاب يك ساختمان، ویژگیهایی خاصی را باید در نظر گرفت. این ویژگیها از طراحی در بخش های مختلف معماری، تاسیساتی و عمرانی گرفته تا مواردی که باید در هنگام ساخت و انتخاب مصالح رعایت شود و نکاتی که در بررسی سبک و روش زندگی ساکنین مشخص می گردد را در بر می گیرد.

در بخش خانه های رویایی، ساختمان های لوکس و شاخص (لاکچری) بوسیله گزارش های فنی از دیدگاه مهندسی معماری، تاسیسات مکانیکی و برقی، مهندسی سازه، اجزا و مصالح و مصرف انرژی موردکنکاش قرار می گیرند. گزارش هر یک از قسمت های مختلف ساختمان توسط کارشناس زبده مربوط به همان بخش تهیه و مشخصات ساختمان در قالب گزارشی جامع (وابسته به سطح سفارش) به همراه تصاویر به جستجوگران و خریداران خانه های رویایی و ساختمان های لوکس معرفی می گردد.

محوریت توجه و تفکر کارشناسان بیلدینگ پلاس جهت شناسایی و معرفی خانه های رویایی، عامل کیفیت ساختمان است. مشخص است که طراحی اصولی و رعایت روشهای صحیح در ساخت و انتخاب اجزا و مصالح با کیفیت و استاندارد در ایجاد یک خانه لوکس و بادوام بسیار مهم می باشد.

دختری درحال کار با تبلت با ابری بالای سر در خانه های رويايی هوشمند
29 اکتبر 2016

خانه های رویایی هوشمند

در مقاله پیش رو گزارشی از سمت و سوی سیاست گذاری شرکت های بزرگ طراح و پیمانکار ساختمانی در

زنی با خانه رویایی به دست
25 اکتبر 2016

جستجوی خانه های رویایی در بیلدینگ پلاس

نوشتار پیش رو به معرفی بخشی با عنوان “جستجوی خانه های رویایی ” که در سایت بیلد

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02126415104