معرفی بیلدینگ پلاس

.

بیلدینگ پلاس یک استارت آپ مشاوره و مهندسی خرید است که در بستر سایت ، انواع تجهیزات و مصالح ساختمانی را به صورت آنلاین معرفی می نماید. پیمانکاران و کارفرمایان ساختمانی از این طریق امکان بررسی،مقایسه و انتخاب هوشمندانه کالا و خدمات مورد نیاز خود را دارند. تیم پشتیبان بیلدینگ پلاس آماده ارائه خدمات مشاوره فنی و مهندسی خرید ، جهت انتخابی هوشمندانه و خریدی آسان و مطمئن هستند.

تیم “هسته مشاوره راهبردی هوشمند ساخت” طی سالها فعالیت در زمینه های مشاوره، طراحی و نظارت در صنعت ساختمان کشور به این مهم دست یافته اند که خلا وجود مرجع تخصصی از فرایند های طراحی و عملیات های روز ساختمانی مشهود است علاوه برآن اطلاعات فنی یکپارچه و منسجم از تجهیزات تاسیساتی و مصالح ساختمانی موجود در بازار صنعت ساختمان جهت بهره برداری کنشگرهای ساختمانی(مهندسین، سازندگان و پیمانکاران) وجود ندارد.

از این روی تیم “همراه ساخت” برآن شد تا کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس را به صورت آنلاین در قالب سایت پایه گذاری نماید تا با ایجاد محتوای فنی و تخصصی  مبتنی بر دانش فنی روز دنیا در عملیات های ساختمانی و معرفی و بررسی تجهیزات و مصالح، این مرجع بتواند با کیفیتی سزاوار پاسخگوی نیاز مهندسان، سازندگان، پیمانکاران و محققین صنعت ساختمان باشد.

مطالب ارائه شده در کلینیک ساختمانی بیلدینگ پلاس تالیفی یا ترجمه از سایت های معتبر می باشد. در این پورتال علاوه بر معرفی خدمات، تجهیزات تاسیساتی و مصالح صنعت ساختمان، کلیه تجهیزات و مصالح از دیدگاه فنی و اقتصادی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و مزایا و معایب آنها از جنبه های مختلف عملکردی، قیمتی و مصرف انرژی و … مقایسه و معرفی می گردد تا سازندگان، پیمانکاران ساختمانی از این اطلاعات جهت تصمیم گیری و انتخاب هدفمند تجهیزات و مصالح مورد نظر اقدام نموده و مهندسین فعال در امور طراحی و نظارت نیز از اطلاعات ارائه شده بهره مند گردند. همچنین امید می رود ایجاد محتوای مبتنی بر دانش فنی روز دنیا در عملیات های ساختمانی و معرفی تجهیزات و مصالح نوین صنعت ساختمان جهت آشنایی جامعه مهندسی فعال در صنعت ساختمان و تولید کنندگان تجهیزات و مصالح ساختمانی موثر واقع گردد.

پالایش محصولات بی کیفیت و غیر استاندارد موجود در بازار و عرضه کالاهای استاندارد به همراه  ایجاد وندور لیست های معتبر کمک می کند تا فعالیت در این صنعت شفاف گردد.استفاده از مصالح و تجهیزات با کیفیت با مصرف انرژی کم باعث ایجاد ساختمانهایی با کیفیت تر، کم مصرف تر و با طول عمرمفید بیشتر می شود.

امید می رود با همکاری و حمایت فعالین صنعت ساختمان اعم از مهندسین، پیمانکاران و سازندگان ، تولیدکنندگان تجهیزات و مصالح ساختمانی و شرکت های ارائه دهنده خدمات فنی مهندسی در صنعت ساختمان، این پورتال نقطه عطفی در ایجاد مرجعی توانا و پویا باشد.

 

شرکت “همراه ساخت” به عنوان واحد فناور در مرکز رشد سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران” مستقر می باشد.

لوگو مرکز رشد سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

لوگوی شرکت همراه ساخت

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839