25 پیشنهاد برای استخر باغ در ویلای رویایی

مطلب پیش رو به ارائه پیشنهاداتی برای ایجاد یک حیاط خلوت شیک در یک ویلای رویایی می پردازد و حاوی 25 طرح  زیبا که از اتاقک های استخر و طراحی فضای اطراف استخر باغ به همراه تصاویر از این طرح ها می باشد.

احتمالا در ذهن برخی از شما داشتن یک استخر باغ لوکس در حیاط پشتی ویلا ، رویایی دور از ذهن است. اما می توانیم این تصویر شگفت انگیز را در ذهن داشته باشیم به خصوص زمانی که به صورت طرحهای واقعی آماده شده و پیش روی ما باشد. در حیاط خلوت یک ویلای رویایی، یک استخر باغ لوکس فراتر از آن است که تنها بخشی از حیاط پشتی را اشغال کرده باشد و می تواند چشم اندازی زیبا برای ویلای ما ایجاد نماید. همچنین می تواند فضایی را برای ما مهیا کند تا در آن به استراحت دسته جمعی در فضای آزاد خارج از خانه بپردازیم یا محیطی دلنشین برای پذیرایی از میهمانان و برگزاری میهمانی های دسته جمعی (استخر پارتی) باشد.

به هر حال یک استخر باغ لوکس می تواند برای افراد متفاوت، متنوع باشد چرا که اشخاص سلایق و علایق متفاوتی برای گذراندن زمان فراغت خود دارند. همچنین طرح و شکل یک استخر شیک می تواند براساس بودجه مالی و فضای موجود متنوع و متفاوت باشد.

در این مقاله مجموعه ای از 25 اتاقک استخر خانگی با طراحی جسورانه و شگفت انگیز برای ایجاد یک چشم انداز رویایی در خانه های رویایی ارائه شده است. این مجموعه از طرحی ها اتاقک استخر لوکس، طیف گسترده ای از سبک ها،طرح ها و رنگ های دلنشین را پوشش می دهند و هر یک دارای مشخصاتی منحصر به فرد و استثنایی هستند. “به جهانی از اتاقک های استخر رویایی خوش آمدید.”

استخر باغ های لوکس با طراحی مدرن و کاربردی

کاربرد یک استخر در یک ویلای رویایی امروزی چیزی فراتر از یک مکان برای قرار دادن تجهیزات شنا و آویزان کردن حوله های اضافی و ملزومات دیگر است. استخر باغ ویلا برای دور هم جمع شدن و استراحت خانواده در زمانهای اوقات فراغت، خصوصا برای آفتاب گرفتن در روزهای گرم و معتدل محل بسیار مناسبی است.

طراحی دلنشین فضا، نیمکت های راحتی و صندلی ها و یک میز قهوه خوری، فضایی برای نشستن و استراحت را ایجاد می نمایند. تزیین فضای شام با نقاشی ها و یا حتی ایجاد فضاهای زیبای بسته در اطراف استخر، اتاقهای استخر را به یکی دیگر از فضاهای نشیمن لوکس خانه تبدیل می کند. خطوط زیبا و تمیز و طراحی هوشمندانه مدرن که مکمل ویلای اصلی هستند و مانند یک نیم رخ زیبا چشم انداز بی نظیر ویلای رویایی ما را کامل می کنند.

استخر و اتاقک استخر کوچک با نماکاری چوب

اتاق استخر باغ لوکس کوچک و مدرن سر هم شده با پانج

اتاق استخر خاکستری و پولادین به همراه استخر کوچک

اتاق استخر لوکس با طراحی خاکستری

اتاق استخر لوکس با سقف شیروانی

اتاق استخر با درب شیشه ای

استخر و اتاقک استخر با تم سبز رنگ در ویلای رویایی

چشم انداز استخر باغ و ایجاد فضایی برای استراحت

اتاقک استخر و استخر شیک و کوچک با نمای چوب ترموود

اتاقک استخر کوچک با چوب ترمووود

اتاقک استخر مجهز شده به آشپزخانه در یک ویلای رویایی

مبلمان اتاقک استخر

تصویر ویلای رویایی با اتاقک استخر بسیار با شکوه

چشم انداز اتاقک استخر رویایی

چشم اندازی لوکس و شیک

بدون شک اتاقک استخر خانگی سمبلی از رفاه و انرژی مثبت در خانه های رویایی است. استخر های خانگی کلاسیک در القای این حس پیشرو بوده و سرشار از انرژی مثبت هستند. این استخر های لوکس نه تنها به دلیل سازگاری که با محیط دارند بلکه به لطف حس زیبایی شناختی و بواسطه سقف های توفال کوبی شده، طراحی موزون و کلاسیک و استفاده ظریفانه از چوب ترمووود و سنگ، یک تصویر زنده ی کارت پستالی را به بیننده القا می کنند. این اتاقک های لوکس معمولا با نقاشی های سنتی و غنی تزیین می شوند.

به خاطر بسپارید در حالی که این استخر های شیک بسیار زیبا و عالی هستند ممکن است با بسیاری از خانه ها و باغچه ها و چشم اندازهای مدرن سازگاری نداشته باشند.

اتاقک استخر و استخر باشکوه و شیک سفید رنگ با سقف توفال کوبی

چشم انداز سلطنتی اتاقک استخر با تطبیق طراحی دکور

اتاقک استخر بسیار شیک سفید با سقف خاکستری

اتاق استخر کلاسیک با رنگ سفید و سقف توفال کوبی خاکستری

ساختمان کوچک در باغ

تبدیل هوشمندانه اتاقک استخر به مکانی برای تجمع دوستان و خانواده

اتاقک استخر به همراه کلاه فرنگی ها در اطراف

اضافه نمودن با ظرافت یک جفت کلاه فرنگی در دو طرف اتاق استخر

ویلای رویایی به همراه اتاقک استخر لوکس

ایجاد فضای مناسب با اضافه نمودن یک آشپزخانه کوچک به اتاق استخر

اتاق استخر با فضای اضافی برای نشستن در کنار استخر

اتاق استخر به همراه فضای اضافی برای استراحت

سبک، فضا و دکور در طراحی اتاقک استخر یک ویلای رویایی

فراتر از مقوله های زیبایی شناختی، در ادامه روشهایی برای طراحی یک اتاقک استخر برای یک ویلای رویایی پیشنهاد می دهیم. در اولین قدم باید فضای موجود،اندازه استخر مورد نظر، حیاط و خانه اصلی را در نظر بگیرید. اتاقک استخر شما باید با همه ی چیزهایی که در اطرافش قرار دارد متناسب باشد.در یک باغچه کوچک یک استخر ساده و یک اتاقک ظریف می تواند فضایی شگفت انگیز باشد. ممکن است بتوان یک الونک یا یک گاراژ را تبدیل به یک اتاق مفید و زیبا برای استخر نمود.

اتاقک استخر متفاوت در یک ویلای رویایی

سبک طراحی اتاقک استخر کاملا متناسب با چشم انداز اطراف

اتاق نشیمن دوم در کنار استخر

تبدیل اتاقک استخر به اتاق نشیمن دوم برای مهمان

اضافه کردن فضاهایی مانند یک نشیمن اضافه برای مهمان، یک آشپزخانه کوچک، یک حمام، باربیکیو و امثال اینها به اتاقک استخر باغ  بستگی به فضای موجود و سبک زندگی ساکنین دارد. درنهایت اتاقک استخر باغ می تواند فضایی اختصاصی را برای کاربرد های مختلف فراهم کند مانند مکانی برای استراحت میهمانان (استخر پارتی).

اتاقک استخر چوبی و ساده به همراه استخر

اتاقک استخر باغ چوبی برای دور هم جمع شدن

اتاقک استخر با دیزاین مدیترانه ای

ایجاد فضایی مفرح مدیترانه ای برای اتاقک زیبای امروزی

اتاقک استخر و شومینه وطراحی چوبی

استفاده از شومینه و طرح صندلی هوشمندانه در اتاقک استخر

ایجا استخر و اتاقک آن در کنار یک باغ کوچک

استفاده از اتاقک استخر در حیاط کوچک

اتاقک استخر باغ

درنهایت می رسیم به طرح هایی لوکس از اتاقک های استخر باغ که اخیرا فراگیرتر شده اند و با الهام گرفتن از دریا در طراحی آنها از سنگ، تابش خورشید، ساحل دریا و آب عمیق آبی رنگ استفاده شده است. سبک طراحی ساحلی، شنزار و دریایی فوقالعاده محبوب هستند و هنگام تابش خورشید بسیار شادی بخش می شوند. این شادی هنگامی که با حس سستی شبهای کنار ساحل همراه می گردد هم صاحبخانه و هم طراحان را به وجد می آورد. استفاده از  سایبانهای آبی و سفید توجه ها را به خود جلب می کند و با خانه ها و باغهای مدرن نیز همخوانی دارد.

اتاقک استخر با الهام از موج

طراحی استخر و اتاقک سفارشی با الهام از امواج دریا

استخر و اتاقک آن به رنگ آبی و سفید ملوانی

جذابیت استخر باغ با استفاده از رنگ آبی و سفید

ساختمان اصلی ویلای رویایی و اتاقک استخر هماهنگ سفید

تطابق سبک طراحی اتاقک استخر با طراحی ساختمان اصلی

طرح زیبا و مدرن اتاقک استخر

طراحی مدرن اتاقک استخر باغ الهام گرفته از ساحل

اتاقک استخر سفید در شب

ترکیب سبک طراحی با الهام از ساحل و رنگ سفید

برداشت و ترجمه از decoist

تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است

تاریخ : 1395 / 08 / 03
دسته :

نظرات کاربران

کارشناس بیلدینگ پلاس

سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

02188579839