بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۲۹ آذر ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

ویلای رویایی در جزيره مرسر

Review: 5 - "ویلای رویایی در جزيره مرسر" by , written on آذر ۲۹, ۱۳۹۵

شرایط خیره كننده و رویایی در ساحل دریاچه واشنگتن در جزیره مرسر، فرصتی […]

شرایط خیره كننده و رویایی در ساحل دریاچه واشنگتن در جزیره مرسر، فرصتی عالی برای كسانی است كه علاقه مند به داشتن یك زندگی آرام هستند . هماهنگی و تعادل بین طراحی شیك و مهارت، سبب ایجاد محیطی سرشار از آرامش و آسایش در این خانه رویایی شده است . مجموعه ای لوکس و تماشایی كه شامل هفت اتاق بوده و با محیط اطراف همخوانی دارد طوری که حتی تجسم آن شرایط نیز آرامش بخش است . از ویژگی های استثنایی فضای خارجی ویلا میتوان به ویژگی های چشم گیر باغ ـ فواره دلفین ها ـ باغ كوچك و ۸۰ گونه گل اشاره كرد.

نماي ویلای رویایی از داخل درياچه واشنگتن

ویلای رویایی در جزیره مرسر

این ویلای رویایی ساحلی به اندازه كافی وسعت دارد كه بتواند از صدها دوست و خانواده در مهمانی های خاطره انگیز وتجملاتی در خارج از منزل و استراحتگاه ساحلی پذیرایی كند اینها در حالی است كه فضای آرام و صمیمی بین همسایه ها مهیا می باشد.

این خانه رویای برای كسانی كه علاقه به سبك زندگی لوکس و پرجنب و جوش دارند امكانات بسیار زیادی در دسترس قرار می دهد. سالن های ورزشی، زمین تنیس مصنوعی همراه با آبگرم تسكین دهنده و سالن اسكواش و حتی لنگرگاه قایق ها که در آن امکان پهلو گرفتن برای كشتی های كوچك و بزرگ وجود دارد.

نمايي از زمين تنيس رويايي اين خانه لوکس

زمین تنیس مجموعه

گذشته از اینها که برشمردیم در سمت جنوب این ساختمان لوکس، سالن تیاتر، بیلیارد و بارآبجو خیره کننده ای وجود دارد كه مجهز به صندلی كانتر و آشپزخانه است. همچنین در این بخش از مجموعه، چمن سبز گلف و اتاق مخصوص چای و بیسكویت نیز وجود دارد.

از امكانات دیگر ویلای رویایی جزیره مرسر، می توان به اتاق مجزا برای صرف مشروب و هفت اجاق واقع در طبقه اصلی و همچنین دسترسی به اسكله خصوصی را نام برد. همچنین این مجموعه یك هفتم از زمین، مشرف به ساحل دریا و ایوان ملك همسایه را شامل می شود كه چسبیده به این ساختمان است علاوه بر این امكانات، موارد دیگری نیز در آینده نزدیك به آن اضافه خواهد شد که شامل شامل سقف سنگی ـ آسانسور ـ حق برداشت آب از دریاچه واشنگتن می باشد. سخن آخر آنكه این ویژگی های خیره كننده سبب افتخار دارندگان این خانه رویایی است.

آلبوم تصاویر ویلای رویایی در جزیره مرسر

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی