بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۱۸ دی ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

ساختمان های لوکس با عقب نشینی در اوج

Review: 5 - "ساختمان های لوکس با عقب نشینی در اوج" by , written on دی ۱۸, ۱۳۹۵

اگر حقیقتا به دنبال ساختمان های لوکس و استثنایی می گردید این خانه رویایی برای شما […]

اگر حقیقتا به دنبال ساختمان های لوکس و استثنایی می گردید این خانه رویایی برای شما بسیار مناسب است که به نام hight point  نامگذاری شده است.

نماي از رودخانه ساختمان های لوکس

ساختمان های لوکس با عقب نشینی در اوج

این ساختمان لوکس دارای یك چشم انداز خیره كننده می باشد به طوری كه در تمام طول سال غروب خورشید از آنجا واقعا دیدنی و با شكوه است. این خانه رویایی در شمال دریاچه جوسف  و در همسایگی موسکوکا اونتاریو  واقع شده است. در این خانه هم امنیت و هم حریم خصوصیتان کاملا حفظ می شود. نكته قابل توجه در این عمارت دیدنی مسیر عبوری آن است كه كاملا سنگ فرش شده است. این ویژگی  توام شده با فضای ۸۰۰۰ فوت مربعی كه به زیبایی طراحی گردیده و در فضایی در حدود ۱۵ هكتار و با بیش از۶۵ هكتار هم از سطح زمین و هم سطح جنگل را فرا گرفته است.

ساختمان چوبي مهمان

فضای سبز اطراف

این خانه لوكس و شگفت انگیز در یك صخره گرانیتی خیره كننده واقع شده است و دارای ۷ اتاق خواب  و ۷ حمام می باشد همچنین خانه فوق العاده شبیه كشتی دوطبقه و سه اسكله كه یك سوییت برای مهمان در طبقه بالا دارد كمی دورتر در جاده ورودی به خانه كه در كوههای كانادا قرار دارد خودنمایی می كند.

اگر ویژگی هامنحصر به فرد این ساختمان لوکس مثل كشتی شبیه خانه و باند هلیكوپتر بزرگ و پاسیو وسیع و ژنراتورهای عظیم اتوماتیك و مجموعه سوییت مهمان كه در قسمت بالا قرار دارد هنوز كاملا توجه شما را به خود جلب نكرده است، می توانید چشم انداز بسیار فوق العاده و پانورامیك از پورت كارلینگ و انتاریو را در حالیكه در منزل خود نشسته اید و یا در حال آمدن به منزل  هستید از هلیكوپتر خود تماشا كنیدو لذت ببرید.

 

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی