بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۱۰ بهمن ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه لوکس گراهولم

Review: 5 - "خانه لوکس گراهولم" by , written on بهمن ۱۰, ۱۳۹۵

زمان آن فرا رسیده كه بایستید و نظاره گر خانه رویایی گرهولم در […]

زمان آن فرا رسیده كه بایستید و نظاره گر خانه رویایی گرهولم در میان عمارت معتبر سانتا باربارا هیل تاپ باشید. قدمت این خانه رویایی ۹۸ سال است. این خانه لوکس علاوه بر پیچیدگی ها و ظرافت های اسپانیایی دارای امكانات مدرنی است كه توسط معمار Roland Sauter برای خواننده معروف انگلیسی David Gray طراحی شده است.

در این خانه رویایی با نگاه كردن به ۷٫۴۳ هكتار در اطراف خود اقیانوس را مشاهده می كنید. آرامش و بوی نمك استشمام می شود و قایق هایی كه در شن های سانتا باربارا در آغوش دره با شكوه موتسیتو آرمیده اند.

حياط زيبا و ايوان رو به باغ در خانه لوکس

حیاط رو به دریا ساختمان لوکس گراهولم

راه رفتن در اطراف حیاط و در میان چشمه بسیار آرامش بخش می باشد. از طریق لابی این خانه لوکس شما وارد فضایی دیگر می شوید که با لوستر های ۱۹۲۰ و ستون ها و كارهای فرفوژه شما را به دنیایی دیگر وارد می كند. شما می توانید سقف های طاقی چوبی و این همه زیبایی و استحكام بنا را تحسین كنید.

ساعت ايستاده و صندلی و آباژور در خانه گراهولم

راهرویی طولانی با لوستره ای زیبا در خانه لوکس گراهولم

در طول آشپزخانه ساختمان لوکس كانتر گرانیتی سرتاسری قرار دارد كه با لمس آن احساس خنكی در شما پدید می آید. لوازم استیل و مدرن آشپزخانه به انتظار شما نشسته اند تا شما به خلق یك هنر آشپزی بپردازید. در حالیكه بر روی صندلی خود نشسته اید پای بپزید و به سمت منطقه تفریحی بروید و به دوستان و مهمانانتان بپیوندید و قدم بزنید. حالا پای شما آماده است، برای میل كردن به اتاق ناهار خوری بروید در آنجا نیز شومینه ای روشن منتطرتان است و فضای گرم و دلنشینی را فراهم است. برای صبحانه فردا، اتاق صبحانه چشم انتظار شما را با انواع غذاها مثل بیكن و تخم مرغ و تست و میوه و سالاد می کشد. انتخاب با شماست كه از طریق باز كردن درب آشپزخانه آنجا را ترك كنید كه در این صورت ۱۹۲۰ جفت لوستر برنز و كریستال مشاهده می كنید و فضایتان عوض می شود و یا اینكه به فضای بیرونی رفته و منظره اقیانوس را با صرف یك گیلاس شراب نظاره گر باشید.

شاید شما بخواهید بطری دیگری میل كنید. همه چیز مهیا است ۴۰۰۰ بطری مشروب وجود دارد. در پاسیو استراحت كنید. مهمانانتان نیز در اتاق زیر در حالی كه به پنجره های فلزی و ستون های سنگی سانتا باربارا نظاره می كنند در حال نوشیدن مشروب هستند.

می توانید به كتابخانه بروید و كتابی انتخاب كنید و به گوشه دنج رفته و مطالعه كنید تا چشمانتان خسته شوند. در آن زمان وقت آن رسیده كه به یكی از ۳ اتاق خواب لوكس و یا ۴ اتاق خواب و حتی یكی از ۳ اتاق خواب مهمان برای استراحت بروید و پس از آن در یكی از ۹ حمام عمارت و یا ۳ حمام مهمان آرامش كسب كنید.

بهتر است خوب به استراحت بپردازید زیرا كه فردا دیدنی های زیادی چشم هایتان را نوازش خواهد داد. شما هرگز از دیدنی های خانه لوکس تاریخی گرهولم سیر نخواهید شد.

آلبوم تصاویر خانه لوکس گراهولم

 

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی