بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۱۹ دی ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه لوکس کنار دریا در ونکور

Review: 5 - "خانه لوکس کنار دریا در ونکور" by , written on دی ۱۹, ۱۳۹۵

این خانه رویایی دارای ۴ اتاق خواب و ۶ حمام است. خانه مذکور […]

این خانه رویایی دارای ۴ اتاق خواب و ۶ حمام است. خانه مذکور یكی از خانه های لوكس  در ونكوور برای كسانی است كه عاشق زندگی ساحلی هستند. این ساختمان لوکس در یكی از معتبرترین محله های غرب ونكوور واقع شده است و نزدیك به ۲۰۰ فوت از آبهای دریا را به خود اختصاص داده است. دارای ساحل  شنی و دید ۱۸۰ درجه از اقیانوس می باشد.

نماي خانه لوکس از دور

ساختمان لوکس کنار دریا

این خانه رویایی دارای ۷۰۰۰ فوت مربع فضای مسكونی است كه درسه طبقه واقع شده است. طراحی و معماری این خانه لوکس در تمام طول طبقات بسیار قابل ملاحظه می باشد. تمام این خانه براساس امكانات و هنر طراحی شده است. طراحی لابی زیبا و پنجره هایی كه از زمین تا سقف ادامه دارند، كف پوش سنگی و سقف هایی كه از پنجره پوشیده شده اند و نور آفتاب را منعكس می كنند.وجود آشپزخانه ای بی نطیر در این خانه لوکس كه نمی توان آن را نادیده گرفت. كابینت های چوبی و با كیفیت ـ یخچال و فریزر مارك سابزیرو، اجاق گاز و فر مارك میلی  و دو دست ماشین لباس شویی و خشك كن مارك میلی. تمام اینها در مركز جزیره جایی مناسب را برای پذیرایی از صدها مهمان فراهم می آورد. قسمت صبحانه بار كه دارای شش صندلی است. آشپزخانه ای كه متصل یه قسمت شام خوری است و مجاور آن قسمت قرار گرفته است. در كل برای وعده های غذایی فضاهای مجزایی تعبیه شده است

مبلمان نشيمن در کنار پنجره هاي خانه رويايی

نشیمن خانه لوکس

سوییت مستر لوکس این خانه دارای كمدهای سراسری بزرگ و طبقه بندی شده برای وسایل و لباس ها می باشد و فضاهای خصوصی و قسمت نشیمن و سه اتاق خواب جداگانه برای مهمانان همراه با سرویس حمام خصوصی از ویژگی های دیگر این ساختمان لوكس به شمار می آید.

برای سرگرمی خانواده ها و اهالی خانه اتاق مخصوص طراحی شده است. مركز رسانه، سالن تربیت بدنی خانگی، اتاق تفریح و سرگرمی، اتاق بازی، استخری كه در داخل تعبیه شده و  اطراف آن پنجره های یورولین آلمانی احاطه كرده است  و اتاق سونا و اتاق بخار را می توان نام برد.

چشم انداز رویایی از زمین های اطراف و باغ های آراسته كه به تراس ساحلی خصوصی هدایت می شود از ویژگی های دیگر این خانه رویایی است .

از دیگر ویژگی های این خانه رویایی می توان به سیستم های گرمایشی و امنیتی، انبار مشروب، سقف هایی كه نور خورشید را طور باورنكردنی از خود عبور می دهند، پنجره های pvc آلمانی، سیستم بارانی، سیستم های صوتی، سیستم های اتوماتیك، را ه پله های پیچ خورده چوبی و سیستم حمل قایق برای دسترسی آسان تر به دریا  اشاره كرد.

بعد از ذكر تمام این ویژگی ها توجه شما را به ویژگی های منحصر به فردی جلب می كنم كه این خانه را یكی از معدود خانه های لوكس كرده كه نظیر آن در هیچ كجا دیده نمی شود و آن چشم انداز پانورومیك از جزیره باون و اقیانوس جنوبی است كه این چشم انداز به واسطه طراحی بی نطیر این خانه ایجاد شده است .

آلبوم تصاویر خانه لوکس کنار دریا

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی