بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۲۸ اسفند ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه لوکس کاخ ورسای

Review: 4.93 - "خانه لوکس کاخ ورسای" by , written on اسفند ۲۸, ۱۳۹۵

وارد شدن به کاخ ورسای که در جنوب غربی، فلوریدا واقع شده، برگشتن به […]

وارد شدن به کاخ ورسای که در جنوب غربی، فلوریدا واقع شده، برگشتن به عقب در زمان قرن ۱۷ فرانسه است. هیچ جزئیاتی در تکمیل این خانه رویایی نادیده گرفته نشده و طراحی این ترکیب حدود یک دوره ۴ ساله طول کشیده است.

ميز و بار مشروب خانه لوکس

بار مشروب کاخ ورسای

معماری این خانه لوکس براساس بهترین آثار کلاسیک فرانسوی و ایتالیایی طراحی شده است و هنر نقاشی های آبرنگی بر روی دیوار های آن که با الهام از آثار میکل آنژ انجام شده است، فضای واتیکان را به خاطر می آورد و تزئین سقف اصلی کاخ ورسای که برگرفته از روح و جان خانه های هم شکل می باشد این خانه لوکس خود به تنهایی یک اثر هنری است که با جزئیات بسیار خوبی مانند طلای ۲۴ عیار، سنگ مرمر و چوب های ماهاگونی خاتمه پیدا می کند.

مبلمان لوکس در سالن نشيمن

سالن نشیمن با مبلمان لوکس در کاخ ورسای

بدون شک بخش Piece de یک سوییت مستر با سبک ایتالیایی به حساب می آید و دارای ۱۴ فوت نقاشی سقفی که با دست انجام شده است و یک اتاق نشیمن اختصاصی به همراه تجهیزات لوکس بی شمار دیگر، انتخاب این بخش در سایت  HGTV’s Million Dollar Rooms شگفت انگیز است.

کاخ ورسای برای دوست داران ورزش سوار کاری که در یک مکان آرام روستایی واقع شده است. فقط ۱۵ مایل از مترو Fort Lauderdale و ۴۰ دقیقه از مرکز شهر میامی فاصله دارد، مراتع جنوب غربی محلی برای ایجاد یک فضای خصوصی است بدون این که از امکانات مدرن دوری بگیریم.

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی