بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۲۱ دی ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه لوکس با چشم انداز کملبک

Review: 5 - "خانه لوکس با چشم انداز کملبک" by , written on دی ۲۱, ۱۳۹۵

خانه رویایی ۱۵۲۳۳ فوت مربعی كه دارای ۷ اتاق خواب و ۹ حمام […]

خانه رویایی ۱۵۲۳۳ فوت مربعی كه دارای ۷ اتاق خواب و ۹ حمام می باشد یكی از لوكس ترین ها در شهر paradise valley  به شمار می آید. این ساختمان لوکس بزرگ و خیره كننده در زمینی ۲ هكتاری واقع شده است.

حياط و نور پردازی خانه لوکس

نمای خانه لوکس

موقعیت این خانه لوکس بسیار بی نظیر است. زیبایی فوق العاده و چشم انداز كوهستان از كوههای کملبک از زیبایی های آن به حساب می آید.

 شهر محل استقرار خانه لوکس، شهر paradise valley  نیز موقعیت عالی دارد هم به سبب دسترسی و هم به سبب مركزیت و اینكه مرز بین فونیکس, اسکات سادل در اریزونا است. استراحتگاه های خوب و زمین های گلف زیبا و مدارس نمونه و مراكز خرید و وجود رستوران های عالی و همچنین هنر و سرگرمی در این شهر آنجا را به نقطه ای محبوب مبدل ساخته است.

این خانه رویایی بسیار استادانه ساخته شده است و طراحی بی نظیر آن توسط Nance Construction انجام شده است. ظرافت روستایی و طبیعت چشم نواز در طراحی این ملك مد نظر قرار گرفته است.

نماي خانه لوکس از بالا

طراحی شگفت انگیز این خانه لوکس

از ویژگی های این خانه لوکس می توان به ستون ها و كف پوشهای از چوب گردو و لوسترها و گچ بری ها اشاره كرد.آشپزخانه ای مجهز به ۶ اجاق گاز و پلوپز از ویزگی های دیگر آن می باشد.یک لیست بی پایان از امكانات بی نظیر این خانه برای پیشنهاد آن به شما وجود دارد كه آنها را نمی توان نادیده گرفت .

 سرگرم كردن گروه بزرگی از دوستان و خانواده كار آسانی نیست . این خانه لوکس با وجود داشتن اتاق مهمان، بیلیارد، تئاتر، آبگرم سرپوشیده و انبار مشروب با قابلیت نگهداری ۲۰۰۰ بطری و در نظر گرفتن اتاقی برای صرف آن این مشكل را حل كرده است. بعلاوه سالن زیبایی و سالن ورزشی و اتاق سرگرمی نیز در نظر گرفته شده است.

گاراژی با قابلیت پارك ۷ ماشین و استخری با كف پوش شیشه ای از دیگرامكانات این خانه لوكس و رویایی به شمار می آید.

 آلبوم تصاویر خانه لوکس با چشم انداز کملبک

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی