بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۰۴ دی ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه لوکس و تماشایی لیک کانتری

Review: 5 - "خانه لوکس و تماشایی لیک کانتری" by , written on دی ۴, ۱۳۹۵

زمانی كه به بریتیش كلمبیا می اندیشیم به یاد جنگل های وسیع، دریاچه […]

زمانی كه به بریتیش كلمبیا می اندیشیم به یاد جنگل های وسیع، دریاچه های درخشان و فضاهای طبیعی فراوان می افتیم. جنگل هایی با رنگ های سبز و زرد و نارنجی كه جلوه ای از فصول سال را به نمایش می گذارند.فضاهای طبیعی، گلهای وحشی و پوشش های گیاهی متنوع، این منطقه را تبدیل به جایی برای گذراندن تعطیلات در تمام طول می كند. شنا، قایقرانی، پیاده روی، گلف، كمپینگ، جت اسكی، اسكی و سورتمه از جمله تفریحات شاخص در بریتیش کلمبیا است. بخصوص اینکه بتوانیم اوقاتمان را در یکی از خانه های رویایی که در این منطقه قرار دارد بگذرانیم.

چشم انداز بسيار لوکس حياط خانه در شب

نمایی زیبا از خانه لوکس لیک کانتری

این خانه رویایی در كنار دریاچه اوکاناگان واقع در منطقه دریاچه کانتری قرار دارد. چشم اندار این خانه لوکس در واقع تركیبی از درختان پرطراوت و آب زلال است كه هر دو در آغوش كوه قرار دارند.

چشم انداز درياچه ليک کانتري از خانه لوکس

چشم اندازی زیبا و رویایی خانه لیک کانتری

خانه لوکس لیک کانتری در حقیقت تمام خصوصیات تماشایی و تفریحی بریتیش کلمبیا را در خود جای داده است.

در ویلای رویایی لیک کانتری برای لذت بردن از فضای دریاچه دسترسی به  قایق و  جت اسكی فراهم شده است. از طرفی برای تفریح اعضای خانواده مركز بازی برای كودكان و مكانی برای بازی نعل اسب و بازی بوچی در کنار دریاچه پیش بینی شده است.

در خانه لوکس لیک کانتری  برای لذت بردن از درخشش زیبای آب، شراب و چای سرد در فضای خارجی سرو می گردد به گونه ای كه هم از فضای بیرون لذت ببرید و هم راحتی فضای داخل را داشته باشید. سویت و اتاق بازی خانه، سرتاسر پوشیده از كمد همراه با تلویزیون و یخچالهایی كه انواع نوشیدنی ها در آن قرار دارد تعبیه شده است.

فضای مسكونی خانه رویایی حدود ۹۰۰۰ فوت مربع با سقف های بلند و دیوارهای شیشه ای روبروی آب طراحی شده است كه از نظر بصری فوق العاده آرام بخش است. طراحی داخلی فضا با خطوط ساده و رنگ های مات این امكان را به خریدار می دهد تا سلیقه خود را در انتخاب مبلمان و دكور و وسایل خانه به نمایش بگذارد.

و در آخر باید گفت كه برای علاقه مندان به بریتیش كلمبیا این خانه لوكس می تواند یك ایده ال به شمار آید.

آلبوم تصاوری خانه لوکس لیک کانتری

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی