بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۲۰ فروردین ۱۳۹۶
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه لوکس رز در سواحل مدیترانه

Review: 4.92 - "خانه لوکس رز در سواحل مدیترانه" by , written on فروردین ۲۰, ۱۳۹۶

این راه مارپیچی ۲۷۷۷۷ یک ملک سحر آمیز در کشور های حاشیه مدیترانه […]

این راه مارپیچی ۲۷۷۷۷ یک ملک سحر آمیز در کشور های حاشیه مدیترانه است، این ملک در جنوب کشور فرانسه در مالیبو کالیفرنیا واقع شده است.

این مجموعه خود از شیشه های به رنگ گل رز ساخته شده این خانه لوکس کامل و قابل استفاده می باشد. در حالی که در ماه مارس هوا در سایر نقاط جهان سرد است در راه مارپیچی ۲۷۷۷۷ هوای گرم و دلپذیری وجود دارد.

نمايی از درختان و فضای سبز در مسير مارپيچ

فضای سبز و درختان و گیاهان زیبا در اطراف مسیر رانندگی

ترکیب مسیر رانندگی شما، ردیف های اسطوخودوس در راه، هوایی با لطافت و ملایم، عطر و بوی فریبنده به مشام می رسد. در امتداد خطوط اسطوخودوس گل های رز و دیگر بوهای آرامش بخش و درختان بزرگ زیتون روییده اند. پیدا کردن مسیری برای رانندگی شما، صرف زمان برای بو کردن گل های رز، یک ماشین بزرگ در حیاط، فراوانی شاخ و برگ در دید وجود دارد و چشم انداز ۲۷۰ درجه به تپه و اقیانوس دارد.

این خانه رویایی با سنگ فرش و کفپوش های چوب بلوط فرانسوی، در های چوبی ماهاگونی، ماله کشی دیوار ها با دست، ساخت ماهر انه و کلاسیک طراحی و تزیین شده است. در حالی که دیوار ها مجهز به پنجره های بزرگ می باشند که اجازه می دهند نور طبیعی عبور کند و خانه را پر نور و روشن می کند.

مبلمان شيک در کنار شومينه

استفاده از پنجره های بزرگ برای روشنایی بیشتر در خانه لوکس

در این ساختمان لوکس دو راهپله مارپیج وجود دارد که شما را به سالن نشیمن رسمی هدایت می کند، با یک شومینه برای گرم شدن در آخر شب و یک اتاق ناهار خوری و یک اتاق مطالعه کامل شده است.

در ادامه می بینید که آشپزخانه با یک جزیره برای سرآشپز دارد که به یک اتاق بزرگ خانوادگی باز می شود، شومینه ای دیگر برای شنیدن صدای سوختن چوب و ایجاد چشم اندازی به زیبایی سوزش خورشید به چشم می خورد.

تماشای غروب آفتاب که به ایوانی با داربست باز می شود و چشم اندازی به وسعت ۷/۲ جریب به فضای سبز بکر دارد. وجود آبشاری با شیب ۷۵ درجه در انتهای استخر ایجاد چشم اندازی از سواحل اقیانوس را برای اشخاصی که در استخر در حال استراحت هستند امکان پذیر می سازد.

برای زمانی که خورشید دوباره طلوع میکند و یا شاید در عصر، روشن شدن زمین تنیس یا زمین بولینگ لذت دارد. حمام کردن در یکی از دو حمام لوکس بعد از روشن کردن یک یا هر دو شومینه فرصت مناسب برای استراحت در این سوییت خصوصی می باشد. احتمالا یک لیوان شراب در ایوان خصوصی خوب باشد به سلامتی این خانه دلربا و رویایی که ممکن است فقط مال شما باشد.

آلبوم تصاویر ساختمان لوکس رز

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی