بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۰۵ دی ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه لوکس بهمراه گاراژ اختصاصی قایق

Review: 4.93 - "خانه لوکس بهمراه گاراژ اختصاصی قایق" by , written on دی ۵, ۱۳۹۵

آیا تا به حال  به داشتن خانه لوکس ساحلی که دارای گاراژ اختصاصی برای […]

آیا تا به حال  به داشتن خانه لوکس ساحلی که دارای گاراژ اختصاصی برای قایق شخصی تان باشد اندیشیده اید؟ اگر چنین است پس خانه رویایی كه در گرند وست در ونكوور بنا شده، می تواند رویای شما را محقق سازد.

نماي از دور خانه لوکس

خانه لوکس ساحلی

این خانه لوکس دارای ۳۱۵۰۰ فوت مربع اسكله، ۷ اتاق خواب و ۷ حمام است. با این حال مهم تر از همه اینها این است كه این خانه رویایی زیبا دارای ۵۰ فوت گاراژ اختصاصی برای قایق و همچنین سیستم آسانسور خصوصی است كه صحبت از آن حقیقتا بسیار دلنشین است.

باید گفت كه این گاراژ خصوصی برای قایق  یكی از ویژگی های قابل توجه این خانه لوکس می باشد كه به این خانه عظمت و شکوه بخشیده است.

پارکينگ قايق خانه لوکس

پارکینگ اختصاصی برای قایق

طراحی و اجرای این خانه لوکس توسط Lepik Construction  در سال ۲۰۰۸ انجام شده است. ویژگی های استثنایی این ویلا در فضایی بالغ بر ۱۳۰۰۰ فوت مربع طراحی شده است . این  خانه لوکس دارای بیش از ۴۶۰۰ فوت مربع تراس سنگی ـ استخر روباز ـ وان آبگرم ـ آبگرم سر پوشیده ـ استخر و جكوزی و یك گاراژ بزرگ برای دست كم ۵ وسیله نقلیه می باشد.  چشم انداز استخر و آبگرم، مناظر ساحل اقیانوس در  ونكوور می باشد كه شنا در آن بسیار آرام كننده و لذت بخش است .

زمانی كه از معماری و ظرافت این خانه لوکس صحبت می كنیم حوضچه ۸۰۰۰ گالنی ماهی (کوی) در قسمت ورودی ساختمان و پنجره های شیشه ای یكسره از زمین تا سقف  و كفپوش برزیلی  توجه ما را جلب می كند.

امکانات دیگری كه در این خانه رویایی دیده می شود آشپزخانه و كابینت ها ـ سونا ـ اتاق بخار ـ سیستم گرمایش از كف ـ اتاق تفریح ـ اتاق رسانه ـ كتابخانه ـ دفتر كار ـ كارگاه و در نهایت سیستم آسانسور داخلی می باشد . این خانه مهیج حقیقتا بسیار لوكس است. طراحی این خانه لوکس با معماری بی نظیر كه ۵۰ فوت گاراژ اختصاصی برای قایق دارد و در ونكوور بی نظیر است و می توان با قایق بدون هیچ نگرانی به همراه خانواده به سمت تفرجگاه ساحلی رفت.

آلبوم تصاویر خانه لوکس

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی