بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۱۲ بهمن ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه رویایی کوه هارمونی

Review: 5 - "خانه رویایی کوه هارمونی" by , written on بهمن ۱۲, ۱۳۹۵

خانه لوکس و بی نظیر كوه هارمونی در اوج آرامش و زیبایی و […]

خانه لوکس و بی نظیر كوه هارمونی در اوج آرامش و زیبایی و روی قله كوه ساخته شده است و با هنرهای معماری و بهترین چشم اندازها عرضه می شود.

راهی پنهان و دروازه ای خصوصی امن برای ورود به خانه طراحی شده است كه یك چهارم مایل مسافت دارد. این خانه بسیار خصوصی و بی سر و صدا می باشد. ۲۴ ماه برنامه ریزی منظم برای طراحی و ۴ سال و نیم زمان برای ساخت و ساز آن وقت برده است و در حال حاضر صاحبان این خانه رویایی ، سرمایه ای بالغ بر ۲۴ میلیون دلار برای خانه گذاشته اند. ۱۶۰۰۰ فوت مربع فضای مسكونی و مهارت و استفاده از قطعات از گوشه گوشه جهان مثل ویتنام، كلمبیا ، هاوایی و هند در ساخت این خانه در نظر گرفته شده است.

مبلمان راحتی در سالن خانه لوکس

مبلمان راحتی در خانه رویایی کوه هارمونی

در این ساختمان لوکس از مواد و متریالی استفاده شده كه با طبیعت سازگار بوده و به آن آسیبی نمی زند. لذا این خانه دوستار طبیعت و اكوسیستم است. از ویژگی های آن فضای بالغ بر ۸۰ هكتاری از زمین هایی است كه در آغوش كوه هارمونی در شمال شرقی پنسیلوانیا قرار دارد. از ویژگی های فضای خارجی هم می توان به ورودی باغ ـ باغ تیبیتان با گودال آتش ـ باغ ژاپنی ها ـ مجهز به ماساژ و آبگرم در فضای باز و فضا برای مدیتیشن و یوگا و باغ های استخر و چمن های آراسته همراه با ۱۰ هكتار از زمین های جنگل را بر شمرد.

نمای نزديک ساختمان و حياط

نمای ساختمان لوکس

همچنین مناظر ۳۶۰ درجه حیرت آوری وجود دارد كه در بالاترین نقطه وورلی ـ پنسیلوانیا واقع است و ساكنان را به دیدن مناظر پانوراما از شرق به غرب دعوت می كند .

از ویژگی های دیگر این خانه لوکس می توان به دارا بودن ۵ اتاق خواب و ۱۲ حمام و تعداد كافی اتاق برای مهمانان و دوستان اشاره كرد. آشپرخانه مجهز به امكانات و برند های معروف میل و گاگنا و وایكینگ و ساب زیرو می باشد. از دیگر امكانات این عمارت لوكس و بی نظیرمی توان به سیستم صوتی سراسری ـ استخر زیبا ـ و گاراژ با طرفیت ۱۰ خودرو ـ گوشه دنجی برای مطالعه و استفاده از طبیعت و سالن یوگا و مدیتیشن و سونا وان آبگرم ـ اتاق گل ـ گالری و اتاق بیلیارد و سالن نمایش فیلم و حدود ۲ میلیون دلار كلكسیون هنری برای سرگرم كردن خانواده و دوستان اشاره كرد.

از آنجایی كه ملك در بالای كوه واقع شده است یك محیط معنوی فراهم می باشد. این خانه در مجاورت بزرگراه بین ایالتی ۸۱ اینتراستیت با ۵ دقیقه رانندگی و ۲۰ دقیقه رانندگی به فرودگاه بین المللی  Wilkes-Barre / Scranton  و فاصله آن تا روستای عجیب وورلی با ۵ دقیقه رانندگی با ماشین می باشد. از طرفی در حدود دو ساعت با فیلادلفیا و نیویورك سیتی  فاصله دارد. اگر شما یكی از دارندگان هلیكوپتر شخصی هستید می توانید مسافت ۵۰ فوت را در عرض ۵۵ دقیقه با آرامش طی كنید.

آلبوم تصاویر خانه رویایی کوه هارمونی

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی