بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۰۵ دی ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه رویایی كوهستانی در ایگل پانز

Review: 5 - "خانه رویایی كوهستانی در ایگل پانز" by , written on دی ۵, ۱۳۹۵

تصور یك زندگی رویایی در كوهستان به دور از ازدحام و شلوغی شهر […]

تصور یك زندگی رویایی در كوهستان به دور از ازدحام و شلوغی شهر بسیار دلنشین است. این خانه رویایی یك خانه لوکس و مدرن در بالای ایگل پاینز است با سقف هایی بلند و خیره كننده كه برای لحظه ای نفس ها را در سینه حبس می كند. این خانه رویایی دارای فضایی گرم و دوستانه و هوایی بسیار با طراوت و تازه كه درست مثل  فضای  كوهستان  می باشد.

نماي باز خانه لوکس و درختان اطراف آن

خانه رویایی در دل کوهستان

آنچه كه باعث حیرت می شود طراحی و چیدمان این خانه لوکس است كه با دقت نظر فراوان اعمال شده است .

این خانه لوکس دارای اتاق های بزرگ و گوشه های دنج است. اتاق ها، بی نظیر، وسیع با چشم انداز زیبایی از كوه  می باشند. وقتی در یك روز شما تصمیم به گردش می گیرید جنگل های ملی مجاور خانه رویایی شما، این امکان را برای شما فراهم می کند تا بسته به میلتان هم به پیاده روی و هم به دوچرخه سواری بپردازید. در زمستان  اسكی در کوهستان اطراف بسیار مفرح و نشاط برانگیز خواهد بود و در تابستان پیاده روی و لذت بردن از مناظر Hunter Creek ـ Buttermilk ـ  Aspen Mountain بسیار تماشایی و وصف ناپذیر است.

مبلمان سالن سينماي خانه لوکس

اتاق تلویزیون مجهز و لوکس

بعد از گردش شما برای صرف ناهار وارد آشپزخانه ای مدرن شده و بعد از صرف ناهار می توانید روی مبلمان راحتی در اتاق تلویزیون به تماشای فیلم بنشینید و در طول دیدن آن از نوشیدنی های قسمت بار استفاده كرده و با آرامش از پایان فیلم لذت ببرید.

زمانی كه در پایان روز خورشید در حال غروب كردن می باشد به زودی مهمانان شام شما هم سر خواهند رسید. درختان صنوبر در ابتدای مسیر ورودی خانه لوکس شما گویی به مهمانان خوش آمد می گویند.

اتاق غذاخوری كه با روشن بودن شومینه حسابی گرم  شده است پذیرای مهمانان شما خواهد بود. بعد از شام مهمانان می توانند به اتاق بازی بیلیارد و یا  به استخری كه در فضای بیرون واقع شده است سری بزنند تا هم در زیر نور ستارگان به شنا پرداخته وهم از مناظر با شكوه كوه لذت ببرند.

در پایان، شب را می توانید با یك فنجان چای در كنار دوستانتان بروی صندلی های راحت به پایان برسانید. تعدادی از مهمانان ترجیح می دهند شب را در یكی از هفت اتاق این ویلای لوكس سپری كنند.

خودتان هم می توانید در سوییت مستر همراه با نوشیدن گیلاسی مشروب و دراز كشیدن در وان اختصاصی خانه لوکس خود به استراحت بپردازید .

در پایان باید گفت زندگی در این خانه لوكس در قلب كوهستان تمام رویای شما می باشد  كه به حقیقت پیوسته است.

آلبوم تصاویر خانه لوکس

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی