بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۱۶ بهمن ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

خانه رویایی در دشت کلورادو

Review: 5 - "خانه رویایی در دشت کلورادو" by , written on بهمن ۱۶, ۱۳۹۵

این خانه رویایی با تلفیقی از معماری مدرن و روستایی در فضایی بالغ بر […]

این خانه رویایی با تلفیقی از معماری مدرن و روستایی در فضایی بالغ بر ۱۶۰۰ فوت مربع با عقب نشینی كوه پنج ستاره بنا شده است. این طراحی توسط renowned از گروه KIBO ساخته و در سال ۲۰۱۵ توسط Diamond Homes به اتمام رسیده است.

حياط و نمای بيرون ساختمان

حیاط ویلای لوکس

در اینجا شما با ۶۹۰۰ هكتار زمین متشكل از ۱۰۵۰۰ فوت مربع Nevada House Saloon و ۱۴۴۰۰ فوت مربع برای اوقات فراغت ـ شكار ـ كابین اسكی ـ كارگاه ـ ۱۶۰۰۰ فوت مربع High Plains كه در قلب اینها قرار داد روبرو هستیم .

این ویلای لوکس یك شاهكار بی نظیر است و مكانی است كه می توان عناصر زیبای طبیعت را كه اطراف Grand River Ranch هست را به صورت حقیقی لمس كرد. از دیگر ویژگی های آن می توان به اتاق های بزرگ با سقف های منقوش و ستون و شومینه سنگی و اتاق خواب با حمام و دوش مجهز به بخار و آشپزخانه ای كاملا حرفه ای مجهز به امكانات و كانتر سنگی و قسمت پذیرایی و پنجره های بزرگ كه زیبایی طبیعت را برای اهل خانه به ارمغان می آورد، اشاره كرد.

امكانات متعدد و بی نظیر زیادی را كه شامل اتاق پوكر ـ میز بیلیارد ـ تئاتر ـ پاسیو ـ آسانسور ـ اتاق ورزش ـ اتاق پودر ـ وان آب داغ محصور در شیشه می باشد را نیز می توان ذكر كرد.

ميز بيليارد خانه لوکس

میز بیلیارد خانه رویایی

هنگامیكه این امكانات منزلتان را احاطه می كند شما به فكر ماجراجویی در محیط بیرون خواهید افتاد و دوست دارید از فضای Colorado high country لذت ببرید .

اتومبیل برقی ـ ATVS ـ موتور آبی ـ زمین پینت بال ـ زمین هاكی ـ كارگاه  از دیگر امكانات قابل دسترس می باشند

این ملك در ۱۷۰۰۰ هكتار زمین درGrand River Ranch واقع شده است و زندگی در این مكان یعنی داشتن امكان استفاده از یك لیست بلند بالا از تفریحات در تمام طول سال .

پیاده روی ـ دوچرخه سواری كوهستان ـ اسب سواری ـ ماشین چهار چرخ ـ قایق سواری ـ وسایل برای كسانی كه علاقه مند به ورزش های زمستانی نیز می باشند فراهم است مانند اسكی ـ سورتمه ـ شكار .

اردوگاه، كابین اسكی و كمپ در دسترس بوده و در تمام طول سال آماده پذیرایی از مهمانان است.

این خانه رویایی برای شما و دوستان و خانواده تان لحظات فراموش نشدنی را ثبت خواهد کرد. امكانات موجود برای ۱۰۰ نفر و بیشتر می باشد. این امكانات همراه با تجهیزات آشپزخانه ای و بار مهمان، دو و نیم حمام،  وسایل بازی كه در Las Vegas’ Golden Nugget استفاده می شود. این عمارت بدون شك برای تنفس هوای تازه در كلورادو بهترین انتخاب می باشد.

آلبوم تصاویر خانه رویایی در دشت کلورادو

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی