بیلدینگ پلاس
بیلدینگ پلاس
۰۲ بهمن ۱۳۹۵
تحریریه بیلدینگ پلاس

تیمبرلیکس شاهکار خانه های لوکس

Review: 5 - "تیمبرلیکس شاهکار خانه های لوکس" by , written on بهمن ۲, ۱۳۹۵

هیچ راه بهتری برای تماس با زیبایی های بیریتیش كلمبیا به غیر از […]

هیچ راه بهتری برای تماس با زیبایی های بیریتیش كلمبیا به غیر از زندگی در این خانه رویایی وجود ندارد. ۵ اتاق خواب بی نظیر و ۴۵۰۰ فوت مربع شاهكار معماری كه حقیقتا” یك تعادلی را بین آرامش بریتیش كلمبیا با ظرافت خانه های لوكس ایجاد كرده است.

نما و هلی کوپتر خانه لوکس

نمای خانه لوکس

۳/۷۵ هكتار زمین در میان شبه جزیره با چشم انداز پانوراما واقع شده است. طراحی طبقات به گونه ای است كه نور خورشید تلالو خاصی را در فضای این خانه لوکس حاكم كرده و فضای دلنشینی را آماده می سازد. فضای داخلی توسط تركیب بی عیب و نقص از چوب و مس و سنگ تزیین شده كه هم حس مدرنیته و هم روستایی را در بیننده ایجاد میكند. ویژگی دیگر این خانه رویایی آشپزخانه آن می باشد كه بسیار دوست داشتنی و با لوازم تمام استیل و با كیفیت تزیین شده است.

این خانه لوکس همچنین دارای گلخانه، مرغداری، انبار چوب و جایی برای نگهداری قایق می باشد. این خانه توسط Pioneer Log Homes  شركتی از ویلیام لیك كه در HGTV شوی تلویزیونی تیمبر كینگ بسیار برجسته بود طراحی شده است.

مبلمان نشيمن و ميز غذاخوری در خانه لوکس

مبلمان نشیمن کنار شومینه و میز غذاخوری چوبی در خانه لوکس

این خانه در سواحل ویلیامز لیك در قسمت مركزی بریتیش كلمبیا واقع شده است. دارای زیبایی های بی نطیری است كه با استراحت در آن می توانید از تمام مناطر لذت ببرید.

این خانه می تواند خواسته های هر فرد را با توجه به علاقه مندی هایش به آرامش ساحلی و یا چشم انداز جنگل های بارانی تامین كند. برای علاقه مندان به فضاهای بیرونی، دوچرخه سواری، شكار، اسكی، پیاده روی بسیار ایده ال می باشد. لازم به ذكر است كه علاقه مندان به قایق رانی و یا ماهیگیری و شنا نیز شرایط مهیا است.

ویلیام لیك شهری بزرگ در بین برینس جورج و كاملوپس واقع شده است كه دسترسی به اینها از طریق خطوط هوایی و ماشین امكان پذیر است. پرواز از سمت ونكوور همه روز با صزف وقت یك ساعت انجام می شود.برای پر كردن ریه های خود از هوای سالم و دیدن مناظر زیبا و طبیعت بكر و لذت از فعالیت های فضای بیرونی این مكان یك پیشنهاد بی نطیر است.

آلبو تصاویر ساختمان لوکس تیمبرلیکس

 

برداشت و ترجمه از luxuryhomes

ویرایش توسط تحریریه کلینیک ساختمان بیلدینگ پلاس

“برداشت از مطالب با ذکر منبع و لینک سایت بیلدینگ پلاس کاری حرفه ای و اخلاقی است”

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*جستجوی ساختمان های لوکس و رویایی