شرکت دانش بنیان به ساز انرژی

دسته بندی: تامین کننده تجهیزات کنترل تاسیسات مکانیکی

شرکت مهندسی به ساز انرژی یکی از بهترین و بروز ترین تولیدکننده های سیستم های هوشمند در ایران می باشد که تلاش کارکنانش گرمی بخش خانه های مردم است. بی تردید همه مدیران و همکاران این شرکت اذعان دارند که استمرار فعالیت تولیدی در این واحد صنعتی صرفا منوط به رضایت مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی است.
رهبری شرکت به ساز انرژی با اعمال روش های سیستماتیک ، مدون و مستند تلاش خواهندنمود تا خواستهای مشتریان را تامین نموده و تعهد خود را نسبت به این امر محقق سازد.

در این راستای بومی سازی تجهیزات هوشمند کاهنده مصرف گاز موتورخانه متخصصین توانمند شرکت به ساز انرژی با همکاری مراکز علمی و تحقیقاتی کشور از سال ۱۳۸۳ فاز مطالعاتی را آغاز کردند. بررسی ویژگی های منحصر بفرد صنعت ساختمان در ایران از قبیل تفاوت های گسترده اقلیمی، الگوهای خاص مصرف انرژی در نقاط مختلف کشور و بافت سنتی ساخت و ساز و تنوع شرایط آب و هوایی و ویژگی های فرهنگی هر منطقه، یافتن الگوهای مورد نیاز برای طراحی سامانه های کنترل هوشمند موتورخانه را با چالش های جدی روبرو ساخت، لیکن با همت بلند متخصصین داخلی و با انجام سرمایه گذاری مناسب در سال ۱۳۸۵ فاز اجرایی تولید اولین محصول هوشمند با نام ESC-807 آغاز و از سال ۱۳۸۶ به بازار مصرف ارائه گردید.از سویی این محصول در سال ۱۳۸۷ پس از طی مراحل آزمایش و تست ۱ ساله موفق به اخذ تأییدیه سازمان بهینه سازی مصرف سوخت شد.

نتیجه تلاش شبانه روزی محققان و متخصصان شرکت بهساز انرژی از دید و نظر تیزبین ناظران کیفی و متخصصان این صنعت پنهان نبوده و خوشحالیم که ثمره این زحمات با انتخاب به حق این شرکت بعنوان تولید کننده برتر سال ۱۳۹۰ در سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه متجلی گردیده است.

یقین داریم که گرامی داشت فلسفه صیانت از حقوق مصرف کنندگان از طریق پایبندی بر حفظ و ارتقاء مستمر کیفیت موجب گسترش فرهنگ تولید خلاقانه در کشور خواهد گردید

اطلاعات تماس